Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 105

Subiect: cursuri de dans in bt

Inregistrat
    05.10.2006

Implicit cursuri de dans in bt

stiti cumva unde se pot face dansuri la noi?
    nu ma refer numai la dansuri de societate, eu as vrea chiar si niste cursuri de dans mai energice gen latino, totusi nu stiu unde sa caut

Inregistrat
    05.10.2006

Implicit Re: cursuri de dans in bt

sa inteleg ca nu exista un loc unde am putea face cursuri de dans, sau macar un profesor/coregraf unde sa facem niste lectii in particular?

nici una din cele care ati avut nunta nu stiti?

Inregistrat
    17.06.2008

si pe mine ma intereseaza un astfel de loc...chiar nu stie nimeni? poate sa fie si in suceava...noua cel putin ne-ar prinde bine putina instruire pentru dansul mirilor.

Citat Postat de aryanna Vezi mesajul
    sa inteleg ca nu exista un loc unde am putea face cursuri de dans, sau macar un profesor/coregraf unde sa facem niste lectii in particular?

nici una din cele care ati avut nunta nu stiti?

Inregistrat
    19.01.2009

din cate am inteles de la niste prietene care au avut nunta anul trecut exista niste sidiuri ca un curs de dans care le comanzi de la teleshop da eu nam cautat

Inregistrat
    20.08.2007

Citat Postat de pintiliemihaela08 Vezi mesajul
    din cate am inteles de la niste prietene care au avut nunta anul trecut exista niste sidiuri ca un curs de dans care le comanzi de la teleshop da eu nam cautat

Daca sunteti din Botosani, este un profesor la liceul Elie Radu care are scoala de dans....sau cel putin avea...pe vremea mea.....acum vreo 3 ani.

Inregistrat
    17.06.2008

eu sunt din Botosani, dar momentan lucrez in Bucuresti si ajung mai rar pe acasa. daca afli un numar de telefon sau alte detalii, te rugam se ne dai de veste!

Citat Postat de dariutza Vezi mesajul
    Daca sunteti din Botosani, este un profesor la liceul Elie Radu care are scoala de dans....sau cel putin avea...pe vremea mea.....acum vreo 3 ani.

Inregistrat
    05.10.2006

Citat Postat de dariutza Vezi mesajul

stii numele lui sau ce preda ca am eu o prietena care e profesoara acolo si as putea sa o rog sa se intereseze

Inregistrat
    20.08.2007

aryanna, ti-am trimis pe privat numele profului. nu stiu daca e bine sa-l postez aici.

Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us