Pagina 1 din 51 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 401

Subiect: Foto / video in Bihor

Inregistrat
    25.04.2007

Post Foto / video in Bihor

Mie-mi place foarte mult cum lucreaza Medialux si ne gandim serios sa incheiem un contract cu ei in viitorul apropiat. Pe tip il stiu, are o reputatie foarte buna, e de buna credinta, deci chiar nu cred ca e genul care ar trage tepe si ar face prostii sa strice nunta cuiva. Am vazut mai multe firme din Oradea care ofera servicii foto-video, dar ei mi se par net superiori in ceea ce priveste filmarea. La partea foto am eu alte idei mai interesante...

Inregistrat
    12.01.2007

Implicit Re: Miresici din Oradea - o miresica din Bucuresti va cere ajutorul

Citat Postat de Cristina_M Vezi mesajul
    Am uitat sa spun ca poate face bijuterii si la comanda. Daca aveti voi ceva idei, ea le poate realiza. Prietena mea isi dorea un colier de perle foarte albe si nu a gasit nicaieri in oras, si le-a facut la comanda. Au fost superbe.
    Poti sa-mi spui cam in cat timp le face?

Inregistrat
    25.04.2007

Mai, nu stiu sa-ti spun exact in cat timp le face, dar undeva pe la 2 saptamani cred ca a durat pentru prietena mea. Depinde si de ea cat are de lucru... Oricum, nu dureaza excesiv de mult, aia e sigur.

Inregistrat
    15.08.2006

Implicit Re: MIRESE DIN ORADEA

nu contest ca lucreaza frumos medialux, dar cand pui in contract niste caluze unilaterale fara sa ceri acordul partii pt, care filmezi mi se pare un pic de genul "daca ne vrei asta-i politica noastra". este genul de serviciu noi asa facem voua trebe sa va placa, adevarul ca place la multa lume si poate chiar de aceea si mizaza pe aces lucru

chestia este sa nu ne trezim ca intr-o perioada de timp totii miri care au facut cu ei vor avea acelasi gem de filmare numai protagonisitii vor fii la fel

si ca sa fiu rautacis mai face-ti si un club "miri care au fost fimati de medialux"

Inregistrat
    12.01.2007

Merci mult

Inregistrat
    25.04.2007

Cu mare drag!

Inregistrat
    25.04.2007

Citat Postat de ovitelu Vezi mesajul
    nu contest ca lucreaza frumos medialux, dar cand pui in contract niste caluze unilaterale fara sa ceri acordul partii pt, care filmezi mi se pare un pic de genul "daca ne vrei asta-i politica noastra". este genul de serviciu noi asa facem voua trebe sa va placa, adevarul ca place la multa lume si poate chiar de aceea si mizaza pe aces lucru

chestia este sa nu ne trezim ca intr-o perioada de timp totii miri care au facut cu ei vor avea acelasi gem de filmare numai protagonisitii vor fii la fel

si ca sa fiu rautacis mai face-ti si un club "miri care au fost fimati de medialux"
    ovitelu, deci inteleg ca esti in domeniu. eu chiar caut oferte la momentul actual asa ca poate imi trimiti un pm sa-mi zici ce servicii oferi tu? as aprecia mult.
    multumesc!

Inregistrat
    15.08.2006

eu consider ca este mai important sa fiti voi multumiti de alegerile facute decat sa va consumati daca va fi asa sau asa
    Ultima editare de dandelion : 14.02.2009 08:12:55 Motiv: publicitate

Pagina 1 din 51 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us