Pagina 2 din 406 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 3247

Subiect: Miresici din Slobozia, jud Ialomita

Inregistrat
    15.02.2008

Implicit Re: Nunta la Calarasi / Slobozia ?

Daca are cineva idee de capacitatea pe care o au la pietricele si restauantul de la privighetoarea plss...spuneti-mi si mie

Inregistrat
    15.02.2008

Implicit Re: Miresici din Slobozia, jud Ialomita

Citat Postat de crisa12 Vezi mesajul
    Buna, si eu fac nunta anul asta la Hermes si as vrea sa vad si eu poze cu restaurantul Cerbul, inca nu am ajuns acolo sa il vad si as vrea sa imi fac o idee cum este. Poti sa imi trimiti si mie niste poze te rog?
    Buna, vezi ca are elena in album..este foarte spatios...si a fost frumos aranjata sala..dar mi se pare prea mare totusi...voi la ce numar de invitati v-ati gandit?noua la prima numaratoare ne-a iesit undeva la 200 de persoane iar hermesul are 400 ..deci prea mare

Inregistrat
    19.12.2008

Noi o sa avem cam peste 300 invitatii, inca nu stiu nr lor exact, dar sare de 300, de aceea la ales si socrul meu ca e mai mare si incap multe persoane.
    Am vazut pozele din albumul elenei dar vroiam sa o intreb daca stie capacitatea totala, daca stie, si daca aranjeaza ei cu huse, flori ,etc

ce fotografi buni exista in slobozia?

Inregistrat
    29.10.2007

Buna fetelor. Va raspund pe rand la intrebari. hermesul are o capacitate de 300 de invitati, jumatate jos si restul sus. daca ii ingramaditi intra si 350 sau chiar 400. Cei de acolo fac nunti mari de obicei. Insa noi am avut 135. Cand am rezervat restaurantul ne bazam pe 175 de persoane. Acum nu isi permit sa mai respinga cereri pentru ca au concurenta de la pietricele.

hermesul lucreaza cu o agentie din Barlad, dna Rodica va poate da detalii, dar nu impune aceasta agentie. Eu am ales o firma locala din Slobozia si am fost mai mult decat incantata. Am avut flori naturale si mi-au facut exact ceea ce am vrut eu. Florile au rezistat pana dimineata. A fost totul superb.

Fotograful l-am luat din slobozia insa mie nu mi-a placut. Desi multi spun ca pozele sunt frumoase si ca sunt eu pretentioasa...ma asteptam la mult mai mult. A costat 400 de eu.

Dj-ul l-am adus din Bucuresti 475 de eu. Mare grija cu sala de la hermes fiind mare, acustica e slaba. Trebuie un dj cu echipamente profesioniste. Daca vine cineva cu un laptop si 2 boxe nu face fata. Eu in slobozia nu am gasit DJ.

Daca aveti nevoie de alte detalii, cu mare drag.

Inregistrat
    19.12.2008

Multumesc pentru raspunsuri
    Cum se numeste firma din Slobozia si cam cat te-a costat aranjamentele?
    Ei au facut si aranjamentele salii sau s-au ocupat cei de la hermes, si firma aleasa de tine a facut doar aranjamentele florale?

Inregistrat
    19.12.2008

Elena sper ca nu te superii ca iti pun atatea intrebari dar chiar vreau sa stiu, mai ales ca mai am doar 4 luni pana la nunta si eu nu am fost sa vb cu dna Rodica deloc

Inregistrat
    29.10.2007

Citat Postat de crisa12 Vezi mesajul
    Elena sper ca nu te superii ca iti pun atatea intrebari dar chiar vreau sa stiu, mai ales ca mai am doar 4 luni pana la nunta si eu nu am fost sa vb cu dna Rodica deloc
    Sala si aranjamentele florale de la restaurant si biserica mi le-a facut o firma din slobozia. Hermesul nu s-a implicat deloc in amenajare, a fost alegerea mea. daca vrei, rodica iti poate recomanda o firma din birlad cu care mai lucreaza ea, fac lucruri foarte frumoase. Daca vrei, iti pot da PM cu datele de contact.

Pagina 2 din 406 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us