Pagina 1 din 37 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 291

Subiect: Restaurante in Calarasi, discutii si sfaturi

Inregistrat
    11.06.2007

Implicit Re: Nunta la Calarasi / Slobozia ?

Jorju, eu sunt din calarasi si sunt mai multe restaurante....laga parcul central, la hotel calarasi, podul 4, artemitz....si daca mai imi aduc aminte iti scriu.

Inregistrat
    11.01.2008

Citat Postat de Jorju Vezi mesajul
    Buna!

Am tot cautat pe forum informatii despre restaurantele din Calarasi sau Slobozia dar nu am gasit nimic..si ma gandeam ca poate mai este cineva care va face nunta in zona asta...eu nu sunt din Calarasi insa vom face nunta acolo si prea multe cunostinte despre zona nu am. De aceea as aprecia un sfat despre ce restaurante mai mari sunt in zona si care din ele ofera sansa unei nunti de vis

Multumesc de ajutor!
    Eu sunt din Calarasi, si cum as putea sa te ajut? Unde faci nunta ca nu am retinut???

Life is just luck or badluck...

Inregistrat
    22.04.2007

Citat Postat de Elena_calarasi Vezi mesajul
    Eu sunt din Calarasi, si cum as putea sa te ajut? Unde faci nunta ca nu am retinut???
    Buna Elena,

Multumesc ca te-ai oferit sa ajuti, dar intre timp am rezolvat problema cu restaurantul...ma rog, partial rezolvata, ca acum se construieste

Inregistrat
    11.01.2008

Citat Postat de Jorju Vezi mesajul
    Buna Elena,

Multumesc ca te-ai oferit sa ajuti, dar intre timp am rezolvat problema cu restaurantul...ma rog, partial rezolvata, ca acum se construieste
    Cum adica se construieste? Unde faci pana la urma? Cum se numeste?

Life is just luck or badluck...

Inregistrat
    22.04.2007

Citat Postat de Elena_calarasi Vezi mesajul
    Cum adica se construieste? Unde faci pana la urma? Cum se numeste?
    Nu stiu exact sa-ti spun zona, ca nu sunt din Calarasi. Este un teren de fotbal langa.

Inregistrat
    05.03.2008

Implicit Re: Ialomita/Calarasi

salutare miresici de calarasi...am vazut, cam tarziu ce-i drept, ca sunt si miresici din calarasi pe aici, eu sunt tot din Calarasi, dar de 5 ani locuiesc la Cluj...asa ca am cam pierdut contactul cu ce mai e pe acasa...
    Referitor la coafor, m-a sfatuit o prietena sa merg la Cleopatra(am auzit ca ar fi personal chiar ok), prietena mea merge acolo si , sincer, chiar mi-a placut cum au coafat-o...
    Noi nunta o avem la Queen, pareri pro sau contra despre restaurant?

Inregistrat
    11.06.2007

Citat Postat de Laucata Vezi mesajul
    salutare miresici de calarasi...am vazut, cam tarziu ce-i drept, ca sunt si miresici din calarasi pe aici, eu sunt tot din Calarasi, dar de 5 ani locuiesc la Cluj...asa ca am cam pierdut contactul cu ce mai e pe acasa...
    Referitor la coafor, m-a sfatuit o prietena sa merg la Cleopatra(am auzit ca ar fi personal chiar ok), prietena mea merge acolo si , sincer, chiar mi-a placut cum au coafat-o...
    Noi nunta o avem la Queen, pareri pro sau contra despre restaurant?
    buna..eu sunt o fosta miresica ..sunt din calarasi dar nunta am avut-o in ploiesti de unde este sotul iar acum locuim in bucuresti. vreau sa iti spun ca eu am avut cununia civila pe terasa de la queen in anul 2005..a fost ok...chiar atunci era nunta in restaurant. de atunci am mai fost la nunti aici..e foarte bine nu ai de ce sa iti faci griji..ceea ce ai discutat aia vei avea...pe 14 iunie are verisorul meu nunta acolo si iti pot spune mult mai multe..el va avea ff multi invitati cam in jur la 350 de persoane..va fi si terasa aranjata...stiu despre queen ca aranjeaza ei sala nu te lasa sa aduci vreo firma ceva..fac tot...huse, aranjamente florale, arcade, tortul tot ei il fac..e bine..dna. dana este o femeie de milione...se vede ca ii place ceea ce face. am inteles ca acum meniul ajunge undeva la 1 mil cu 4 feluri de mancare...daca mai intrebari nu ezita.

Inregistrat
    29.08.2007

Buna miresici din Calarasi!

Eu sunt din Bucuresti, dar voi avea nunta in Calarasi, la Podul 4... imi puteti spune ceva de local?
    Stiti agentii care se ocupa de decorarea localurilor in Calarasi? Ma intereseaza in special pentru huse.
    Tortul unde l-as putea face?

Multumesc

Pagina 1 din 37 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us