Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 45

Subiect: Restaurante in Slobozia, jud. Ialomita

Inregistrat
    23.02.2007

Lightbulb caut o adresa

buna fetelor .as vrea sa fac nunta ficei mele la restaurantul dallas din slobozia jud ialomita .care din voi sy\titi nr de telefon sau adresa de mail ?stiu ca are si un sait dar nui stiu adresa .asa ca am nevoie de ajutor din partea voastra . multumesc si pentru miresici le doresc o nunta la fel de frumoasa ca aceea din gindurile lor ptr ca va fi o amintire ptr toata viata .va pup.

Inregistrat
    15.11.2006

Implicit Re: caut o adresa

Citat Postat de tasi Vezi mesajul
    buna fetelor .as vrea sa fac nunta ficei mele la restaurantul dallas din slobozia jud ialomita .care din voi sy\titi nr de telefon sau adresa de mail ?stiu ca are si un sait dar nui stiu adresa .asa ca am nevoie de ajutor din partea voastra . multumesc si pentru miresici le doresc o nunta la fel de frumoasa ca aceea din gindurile lor ptr ca va fi o amintire ptr toata viata .va pup.

www. google. ro da-i cautare restaurant dallas+slobozia...
    am gasit o gramada de informatii ...
    pupici
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    23.03.2008

Implicit Re: Nunta la Calarasi / Slobozia ?

Citat Postat de superbubu Vezi mesajul
    Si eu sunt miresica de septembrie 2008, nunta avand loc la Slobozia, Restaurant Privighetoarea. Cand am dat avansul la restaurant era in acel weekend o nunta, existand astfel si sala aranjata. Am inteles ca exista o astfel de firma in Slobozia, care se ocupa de decorarea restaurantului. Stie cineva cum se numeste si pe unde este sediul acesteia? Eu locuiesc in Bucuresti, dar parintii viitorului sotz sunt din Slobozia ... Sau poate as gasi o firma in Bucuresti care sa accepte sa decoreze si in alte orase!
    Multumesc

Salut,

Si eu o sa am nunta tot la Privighetoarea. Daca nu ai gasit inca firma pentru decorat restaurant intra pe decoparty punct ro. Am si eu o intrebare, am unele probleme cu pretul meniului, poti sa-mi spui cat te costa pe tine de persoana.
    Ultima editare de prapadeala : 06.01.2009 19:04:08

Inregistrat
    23.03.2008

Implicit Re: Nunta la Calarasi / Slobozia ?

Citat Postat de superbubu Vezi mesajul
    Si eu sunt miresica de septembrie 2008, nunta avand loc la Slobozia, Restaurant Privighetoarea. Cand am dat avansul la restaurant era in acel weekend o nunta, existand astfel si sala aranjata. Am inteles ca exista o astfel de firma in Slobozia, care se ocupa de decorarea restaurantului. Stie cineva cum se numeste si pe unde este sediul acesteia? Eu locuiesc in Bucuresti, dar parintii viitorului sotz sunt din Slobozia ... Sau poate as gasi o firma in Bucuresti care sa accepte sa decoreze si in alte orase!
    Multumesc
    Buna,
    Nu pot trimite inca mesaje pe privat si de aceea nu ti-am raspuns.
    Mai am unele probleme cu managerul restaurantului, sper sa se rezolve.
    Emotiile sunt din ce in ce mai mari

Spune-mi tie ti s-a impus de catre restaurant vreun numar minim de persoane?
    Mersi frumos
    Ultima editare de prapadeala : 06.01.2009 19:04:16

Inregistrat
    10.06.2009

Implicit Re: Restaurante in Slobozia, jud. Ialomita

ar fi super daca ai putea posta nr firmei ptr decoratiuni din slobozia sau numele sa cautam pe net ceva, macar sa avem de unde incepe sa cautam! esti o dulcik!te pup!

Inregistrat
    10.06.2009

asteptam raspuns!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    29.10.2007

Citat Postat de critanis Vezi mesajul
    asteptam raspuns!

Rasfoieste topicul de miresici din Slobozia gasesti acolo multe informatii pe care le-am postat eu si alte miresici. Nu are rost sa le repetam.

fetelor, ce parere aveti de resraurantul Privighetoarea? Noi am fost weekendul trecut acolo, ne-a placut foarte mult cum este aranjat, dar nu ni s-au oferit foarte multe detalii, ptr ca d-ul Director nu era de gasit , cine stie poate sa-mi ofere cateva detalii? Multumesc.

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us