Pagina 1 din 58 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 461

Subiect: Miresici din Calarasi- pregatiri de nunta

Inregistrat
    11.01.2008

Implicit Miresici din Calarasi- pregatiri de nunta

E vreo miresica si din Calarasi pe aici????

Life is just luck or badluck...

Inregistrat
    27.01.2008

Smile Re: Ialomita/Calarasi

Citat Postat de Elena_calarasi Vezi mesajul
    buna Elena.iti multumesc de mesaj.eu inca nu pot sa dau mesaje private.am si eu o intrebare:tu unde iti faci buchetul de mireasa si cam cat costa?te pupic
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    27.01.2008

am uitat sa specific:rochita din poze este cea pe care o doresc!!

Inregistrat
    11.01.2008

Implicit Re: Ialomita/Calarasi

Citat Postat de florena1227 Vezi mesajul
    am uitat sa specific:rochita din poze este cea pe care o doresc!!

E foarte frumoasa rochita. Eu o vreau pe cea dinavatarul meu, la care visez zi si noapte. Buchetul de mireasa probabil ca mi-l voi face in calarasi. Iubitu' meu se intelege foarte bine cu patronul folarariei de pe str. Bucuresti si probabil ca toate aranjamentele florale le voi face acolo. Te pup

Life is just luck or badluck...

Inregistrat
    27.01.2008

E foarte frumoasa rochita. Eu o vreau pe cea dinavatarul meu, la care visez zi si noapte. Buchetul de mireasa probabil ca mi-l voi face in calarasi. Iubitu' meu se intelege foarte bine cu patronul folarariei de pe str. Bucuresti si probabil ca toate aranjamentele florale le voi face acolo. Te pup
    draguta,am observat ca si tu ai nunta tot in oct,ca si eu!numai ca eu pe 25 am petrecerea.tu la ce local o sa ai petrcerea?cand o sa incepi cautarile ptr rochita?cu cat timp inainte o sa o cumperi?eu ma gandeam ca in vara(iulie) sa merg sa-mi cumpar rochita.oare sa fie prea tarziu?sau prea devreme?

Inregistrat
    11.01.2008

draguta,am observat ca si tu ai nunta tot in oct,ca si eu!numai ca eu pe 25 am petrecerea.tu la ce local o sa ai petrcerea?cand o sa incepi cautarile ptr rochita?cu cat timp inainte o sa o cumperi?eu ma gandeam ca in vara(iulie) sa merg sa-mi cumpar rochita.oare sa fie prea tarziu?sau prea devreme?
    Eu sunt deocamdata numai pe miresici.ro... Normal ca din vara, din iulie-august, intru in priza, Si rochia o sa o iau cu cel mult dsoua luni inainte. Mi-e frica sa nu slabesc, pana atunci

Inregistrat
    11.01.2008

AAA, si fac nunta la Popasul Salciilor

Inregistrat
    27.01.2008

AAA, si fac nunta la Popasul Salciilor
    eu la intim...am atatea emotii!sper sa fie bine....si sa fiu o miresica frumoasa.... am emotii numai cand ma gandesc....

Pagina 1 din 58 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us