Pagina 3 din 11 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 87

Subiect: Muzica in Ialomita: DJ, formatii, lautari, etc

Inregistrat
    07.11.2007

Implicit Re: Miresici din Slobozia, jud Ialomita

Citat Postat de elitudorache Vezi mesajul
    Buna ,....si pe mine m-ar interesa formatie..si tot citesc despre cei din Goja......eu am nunta in septembrie 2010....oare daca vb cu ei de pe acum.....e prea devreme??
    Nuuuuuuuuuuuu ...sunt destule sanse sa nu mai gasesti liber. Eu am sunat la ei in 2007 octombrie si aveau ocupate toate zilele de sambata si duminica din 2008.

Inregistrat
    15.02.2008

Implicit Re: Miresici din Slobozia, jud Ialomita

Citat Postat de elitudorache Vezi mesajul
    Buna ,....si pe mine m-ar interesa formatie..si tot citesc despre cei din Goja......eu am nunta in septembrie 2010....oare daca vb cu ei de pe acum.....e prea devreme??
    Buna, cei din doja se numesc cristal, poti da tu un search pe google cu numele si iti apare. Mie nu imi place pentru ca nu stiu de ce am prins eu o idee preconceputa ca femeile nu prea ridica lumea de la masa..dar daca tu ai alta parere iti doresc sa ii gasesti liberi..in rest, miresicile am auzit ac ii lauda.

Inregistrat
    27.05.2009

Implicit

Citat Postat de TzUmPi Vezi mesajul
    Nuuuuuuuuuuuu ...sunt destule sanse sa nu mai gasesti liber. Eu am sunat la ei in 2007 octombrie si aveau ocupate toate zilele de sambata si duminica din 2008.
    asadar nu am timp de asteptat...Multumesc mult de raspuns!
    Pupici... si...daca ma poti ajuta si cu un nr de contact, te rog.
    Multumesc!

Citat Postat de sweatmoments Vezi mesajul
    Buna, cei din doja se numesc cristal, poti da tu un search pe google cu numele si iti apare. Mie nu imi place pentru ca nu stiu de ce am prins eu o idee preconceputa ca femeile nu prea ridica lumea de la masa..dar daca tu ai alta parere iti doresc sa ii gasesti liberi..in rest, miresicile am auzit ac ii lauda.
    eu nu am auzit de ei pana acum...dar vazand ca f multe miresici ii vb numai de bine......incerc sa gasesc si eu ceva frumos......si sa placa invitatilor... ..multumesc de sugestie.
    Pupici
    Ultima editare de Kalini : 31.12.2009 17:14:35 Motiv: se putea edita mesajul

Inregistrat
    15.01.2009

Implicit

cornel oprea din doja canta super tare iar de elena sora lui(cantareata din formatie are o voce super). noi la nunta tot pe ei ii avem si untem norocosi pt ca i-am sunat in decembrie 2008 si nu mai era nici o sambata libera iar duminici cateva. nr. de tel. gasiti pe site-ul lor.

pretul este 55mil pt anul acesta
    Ultima editare de Kalini : 31.12.2009 17:14:59 Motiv: se putea edita mesajul

Implicit Re: Muzica in Ialomita: DJ, formatii, lautari, etc

A avut vreo cineva dj' cu jocuri de lumini , si masini de fum? As dori sa stiu daca lumea se distreaza la o nunta cu dj.. deoarece nu prea le avem la populara.... am dori sa mergem pe mana unui dj ,dar as vrea sa stiu pareri...
    Mersi

Inregistrat
    29.10.2007

Citat Postat de helwa Vezi mesajul
    A avut vreo cineva dj' cu jocuri de lumini , si masini de fum? As dori sa stiu daca lumea se distreaza la o nunta cu dj.. deoarece nu prea le avem la populara.... am dori sa mergem pe mana unui dj ,dar as vrea sa stiu pareri...
    Mersi
    Votez pentru Dj. Eu am avut nunta la Hermes si ringul ala mare a fost mereu plin. Dj-ul l-am avut din Bucuresti, nu am stat o clipa jos. Am stabilit un program al nuntii, i-am spus ce vrem, ce fel de invitati avem si el a facut toata atmosfera.
    Cei din Slobozia au fost reticenti la dj, ca aici se poarta nuntile cu formatie insa pana la urma a fost super ok pt toata lumea.

Inregistrat
    07.11.2007

Citat Postat de helwa Vezi mesajul
    Mersi

Depinde ffff mult de ce va doriti voi. Noi am vrut neaparat sa avem formatie si nu am regretat deloc. Am fost la o nunta unde au avut dj si a fost foarte urat...nu generalizez in nici un caz.

Citat Postat de elenna Vezi mesajul
    Votez pentru Dj. Eu am avut nunta la Hermes si ringul ala mare a fost mereu plin. Dj-ul l-am avut din Bucuresti, nu am stat o clipa jos. Am stabilit un program al nuntii, i-am spus ce vrem, ce fel de invitati avem si el a facut toata atmosfera.
    Cei din Slobozia au fost reticenti la dj, ca aici se poarta nuntile cu formatie insa pana la urma a fost super ok pt toata lumea.

Elena , eu sunt de parare ca la nunta mea in primul rand trebuie sa ma simt bine eu , pentru ca vorba aia nuntile sunt de 3 feluri:
    1 unde mergi ca invitat
    2 unde te ocupi de organizare
    3 nunta ta...

Daca in primele doua decid ceilalti , la nunta mea ar trebui sa decid eu.. Sotul meu e din Tandarei , eu sunt din Moldova , mai precis de la Barlad.... asa ca sper sa impacam si capra si varza
    Am gasit pe net dj din constanta si bucuresti... care intr'un pachet de 500 euro maxim iti ofera muzica , dj ce mentine atmosfera , ce primeste invitatii , jocuri de lumini , sonorizare super... masini de fum si de baloane... Oare bunicii o sa ii placa??? Mie da!

In fine sper sa reusesc sa imi fac nunta ca in ''povesti''

Pagina 3 din 11 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us