Pagina 2 din 43 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 337

Subiect: Cum le dai vestea parintilor?

Inregistrat
    15.01.2008

Implicit Re: Cum le dai vestea parintilor?

Varsta mea e de 32 ani(acusica impliniti), iar el are 26 .Baietelul mai are putin si implineste 8 luni

Inregistrat
    17.11.2007

Citat Postat de purpleballet Vezi mesajul
    problema e ca u aveai 27 iar eu 20..
    Da,asa e,de la o vreme deja parintii tot intrebau dar voi ce mai asteptati.
    In schimb am fost si eu intr-o situatie ca a ta in facultate,aveam un prieten si a vrut sa ma ceara de la ei mei de sf.valentin(atunci aveam 20),dar ai mei nici nu au vrut sa auda,eram anul 2 de faculta mai aveam 3 si a zis sa vedem mai incolo,deocamdata sa ne vedem de faculta,si cand am terminat faculta s-a terminat si relatia noastra.

Inregistrat
    17.06.2008

noi eram de 2 luni impreuna cand le-a facut un apropo parintilor mei despre casatorieeram la o nunta si vb el ca uite..asa o sa fim si noi..si am inceput sa zambesc si nu l-am luat in serios
    dar dupa cateva luni chiar ne-am apucat serios de pregatiri
    parintii mei ne-au felicitat, ai lui nici nu mai spun cat de mult s-au bucuratparintii lui il bateau de cativa ani la cap sa-si gaseasca o fata buna si sa se insoare noroc ca m-a gasit pe mine

Inregistrat
    31.10.2008

Cu toate ca inca nu am fixat data, eu le-am zis alor mei de anul trecut, nu a fost nici o problema(aveam 19-20 ani), poate si datorita faptului ca stam singuri de un an jumatate, nu stiu exact, important este ca s-au bucurat, au fost de acord etc.

Eu parintilor le am spus prin telefon ....bine, fata in fata nu aveam cum sa le spun ca ei nu sunt in tara si s au bucurat , nu mai conteaza ca eu am 21(acusi 22) si el 27 , ideea este ca au apucat sa l cunoasca, le place, si in plus prezinta si garantie, doamne ce am mai ras, asta cu garantia e o afirmatie din partea unei matusi , vai mama mea cand am auzit m am inrosit toata, Ideea este ca toata lumea s a bucurat si de acum incepem cu pregatirile, suntem in priza si deja ...Mult succes cu pregatirile.

Citat Postat de andreeadea Vezi mesajul
    Eu parintilor le am spus prin telefon ....bine, fata in fata nu aveam cum sa le spun ca ei nu sunt in tara si s au bucurat , nu mai conteaza ca eu am 21(acusi 22) si el 27 , ideea este ca au apucat sa l cunoasca, le place, si in plus prezinta si garantie, doamne ce am mai ras, asta cu garantia e o afirmatie din partea unei matusi , vai mama mea cand am auzit m am inrosit toata, Ideea este ca toata lumea s a bucurat si de acum incepem cu pregatirile, suntem in priza si deja ...Mult succes cu pregatirile.
    dragutz..acum depinde si de ce fel de parinti ai...

Inregistrat
    14.09.2008

Citat Postat de alinagr Vezi mesajul
    Varsta mea e de 32 ani(acusica impliniti), iar el are 26 .Baietelul mai are putin si implineste 8 luni
    Sa traiti toti si sa fiti fericiti impreuna!

Citat Postat de mihaana Vezi mesajul
    Sa traiti toti si sa fiti fericiti impreuna!
    multumesc la fel

Pagina 2 din 43 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us