Pagina 1 din 43 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 337

Subiect: Cum le dai vestea parintilor?

Implicit Cum le dai vestea parintilor?

Greu momentul? cum ati procedat?

Inregistrat
    14.09.2008

Implicit Re: Cum le dai vestea parintilor?

Citat Postat de purpleballet Vezi mesajul
    Greu momentul? cum ati procedat?
    Noi eram impreuna de 5 ani si jumatate cand ne-am hotarat ca e timpul sa facem si noi nunta Asa ca m-am dus de-a dreptul la ai mei parinti intr-o seara, dupa ce am luat adanc aer in piept si le-am spus ca noi la anul(eram in 2008) vrem sa facem nunta. Si fara nici o problema au fost de acord, asa ca in momentul de fata avem restaurant, muzica,foto-video, nasi si firma care sa ne aranjeze sala, plus buchete, lumanari, cocarde si invitatii. Acum mai avem de aranjat amanunte, respectiv tortul, prajituri si alte maruntisuri, dar pana in septembrie mai avem timp. Aaa si desigur, ne mai trebuie rochita si costum. Asteptam targurile Mult spor si bafta!

Citat Postat de mihaana Vezi mesajul
    Noi eram impreuna de 5 ani si jumatate cand ne-am hotarat ca e timpul sa facem si noi nunta Asa ca m-am dus de-a dreptul la ai mei parinti intr-o seara, dupa ce am luat adanc aer in piept si le-am spus ca noi la anul(eram in 2008) vrem sa facem nunta. Si fara nici o problema au fost de acord, asa ca in momentul de fata avem restaurant, muzica,foto-video, nasi si firma care sa ne aranjeze sala, plus buchete, lumanari, cocarde si invitatii. Acum mai avem de aranjat amanunte, respectiv tortul, prajituri si alte maruntisuri, dar pana in septembrie mai avem timp. Aaa si desigur, ne mai trebuie rochita si costum. Asteptam targurile Mult spor si bafta!
    ft frumos eu sunt cu iubi de aproae 2 ani..pt e ca in 2011 can am vrea sa facem nunta ca atunci termin facultatea as avea 23 de ani..ce intreb eu este, cam can sa le zicem alr mei..momentan am 20

Inregistrat
    15.01.2008

Sa NU faceti ca mine,care inainte le-am zis ca sunt gravida,apoi am nascut si abia in 2008 le-am zis ca "la anu' facem nunta"

Citat Postat de alinagr Vezi mesajul
    Sa NU faceti ca mine,care inainte le-am zis ca sunt gravida,apoi am nascut si abia in 2008 le-am zis ca "la anu' facem nunta"
    super tare ai fost mai originala!

Inregistrat
    15.01.2008

Pai nu aveam de gand sa facem nunta curand,apoi am ramas gravida ( cununie nu ne permiteam atunci,tati fiind inca la scoala) ,am nascut si anul asta vine si nunta.Noi am inceput cu ce era mai usor si mai placut de facut.....copilul

Inregistrat
    17.11.2007

Noi eram de 2 ani jumate impreuna,eu 27 el 30 de ani,eram in masina si le-am zis ca ne-am cam decis sa facem nunta,toata lumea s-a bucurat ca in sfarsit ne-am decis,a avut loc o nunta ca in povesti si acum lucram la bebe,inca o veste care ii va bucura.

Citat Postat de miresicamica Vezi mesajul
    Noi eram de 2 ani jumate impreuna,eu 27 el 30 de ani,eram in masina si le-am zis ca ne-am cam decis sa facem nunta,toata lumea s-a bucurat ca in sfarsit ne-am decis,a avut loc o nunta ca in povesti si acum lucram la bebe,inca o veste care ii va bucura.
    problema e ca u aveai 27 iar eu 20..

Pagina 1 din 43 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us