Pagina 31 din 31 PrimulPrimul ... 21293031
Rezultate de la 241 la 248 din 248

Subiect: Cum stiu ca el e alesul?

Inregistrat
    20.02.2014

Implicit Re: Cum stiu ca el e alesul?

Dragut camyiony.Asa este cand intalnesti pe cineva (alesul/aleasa) o simti...

Inregistrat
    08.01.2014

Eu una nu cred ca stii de la inceput. Poate fi vorba de atractie fizica. Cred ca stii ca el el "the one" cand nu iti inchipui o zi fara el si el el tot ce ai nevoie pentru a fi pur si simplu fericita.

In niciun caz! Daca nu mai simti aceeasi atractie, asta e, el trebuie sa inteleaga. Incercati totusi sa faceti terapie de cuplu, nu cred ca ai fii dispusa sa regreti toata viata ca l-ai pierdut pe barbatul cu care te simteai atat de bine, nu?

Inregistrat
    04.05.2014

Eu am stiut dupa o saptamana de cand ne-am cunoscut ca va fi ceva special cu el. Parca il cunosteam de o viata.

Inregistrat
    19.01.2014

Smile Re: Cum stiu ca el e alesul?

Fetelor..cele care au acest dubiu e clar ca respectivul nu e persoana potrivita..pentru ca atunci cand o gasesti..esti sigura de asta

Inregistrat
    28.03.2014

Exact! Si eu cred acelasi lucru. Stii ca el e alesul atunci cand incetezi sa-ti mai pui aceasta intrebare.

Raspunsul la intrebarea asta cred ca tine mai mult de sentimentele si feelingul fiecareia dintre noi!

Inregistrat
    03.08.2014

Red face Re: Cum stiu ca el e alesul?

Eu nu prea am cautat alesul.. El m-a gasit pe mine Mi-a placut din prima subtilitatea lui care m-a facut sa simt ca ce se intampla intre noi, ramane intre noi. Cred ca e alegerea cea mai buna din viata mea. Suntem de 3 ani impreuna si nu am ridicat vocea unul la altul niciodata (ei bn ma mai ratoiesc eu la el cand sunt in zilele "delicate") dar totul e bine. E asa cum l-am vrut eu. Am stiut sau nu daca el e alesul.. poate ca da, poate ca nu. Pana la urma ce inseamna "alesul"? Asta am vazut prin filme cred eu.
    Eu l-am ales pentru ca viata alaturi de el va fi frumoasa. Nu e vorba de bani ci de intelegere. Are o familie frumoasa, eu la fel, ma inteleg super bine cu mama lui. Ne pregatim de "marea calatorie" de acum, casatoria.
    Va pup miresici

Pagina 31 din 31 PrimulPrimul ... 21293031

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us