Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 12 din 12

Subiect: Arkadia-Arena Mall Bacau

Inregistrat
    11.01.2011

Implicit Re: Arkadia-Arena Mall Bacau

Aveam contract, dar ce sa le faci? Nu mai aveam nici o solutie decat sa cautam cat mai repede altceva pe aceeasi data.
    Am gasit la Dumbrava spre norocul nostru. E mai scump ce-i drept dar asta este, majoritatea erau ocupate deja, din pacate. Sper ca tot raul spre bine :0

Inregistrat
    14.10.2009

Citat Postat de bettydorin Vezi mesajul
    Salutare miresici din Bacau.
    Spre informatia tuturor Arkadia Mall s-a inchis incepand cu acest an. Au anulat toate nuntile, spun ei ca nu ar fi avut multe, dar printre nuntile respective era si a mea. Ne-au distrus toata organizarea. Sper sa nu mai aiba nimeni ghinionul asta.
    Pacat de sala, era superba.
    Pregatire fructuoasa tuturor miresicilor din 2011.
    oauuuu ... nu imi vine sa cred , pai ai dat un acont? ... au spus care sunt motivele pentru care nu se mai organizeaza nuntii acolo sau pur si simplu fara explicati ...

Inregistrat
    14.10.2009

Citat Postat de bettydorin Vezi mesajul
    Aveam contract, dar ce sa le faci? Nu mai aveam nici o solutie decat sa cautam cat mai repede altceva pe aceeasi data.
    Am gasit la Dumbrava spre norocul nostru. E mai scump ce-i drept dar asta este, majoritatea erau ocupate deja, din pacate. Sper ca tot raul spre bine :0
    e bun ca ai gasit sala, poate acolo trebuia sa fie de la inceput ... si vorba ta tot raul spre bine

Inregistrat
    09.06.2010

Citat Postat de myss Vezi mesajul
    e bun ca ai gasit sala, poate acolo trebuia sa fie de la inceput ... si vorba ta tot raul spre bine
    Noi am facut nunta la Arkadia anul trecut. n-am avut probleme sa fie neseriosi sau ceva

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us