Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 13

Subiect: Targ de nunta Arad

Implicit Targ de nunta Arad

Planifica-ti nuna intr-o zii , 30 ianuarie - 01 februarie, Filarmonica de stat Arad
    Petreceri de Vis -editia a II-a, 6-8 februarie, Expo Arad International

spor la organizat
    Ultima editare de dragosxps : 13.01.2009 21:01:26

Inregistrat
    26.01.2009

Implicit Re: Targ de nunta Arad

Citat Postat de dragosxps Vezi mesajul
    Planifica-ti nuna intr-o zii , 30 ianuarie - 01 februarie, Filarmonica de stat Arad
    Petreceri de Vis -editia a II-a, 6-8 februarie, Expo Arad International

spor la organizat
    yeeeeeeeeeee

Inregistrat
    16.10.2008

Citat Postat de 39_Maria Vezi mesajul
    yeeeeeeeeeee
    Eu zic ca targul de la Expo e mult mai complect decat cel de la Filarmonica,anul trecut asa a fost am gasit mult mai multe la Expo

Inregistrat
    23.01.2009

Buna.Am fost eu ieri la targul de la filarmonica si este slabut,sper ca cel de la Expo va fii mai complex cu mult mai multe firme.De preturi ce sa mai zic...cand am auzit 100 euro aranjamentu floral

Citat Postat de just_smile Vezi mesajul
    Buna.Am fost eu ieri la targul de la filarmonica si este slabut,sper ca cel de la Expo va fii mai complex cu mult mai multe firme.De preturi ce sa mai zic...cand am auzit 100 euro aranjamentu floral
    buna! eu sunt o miresica noua si am fost si eu la targ la filarmonica dar nu am fost deloc incantata de ce am vazut ;astept cu nerabdare targul de la expo;eu o sa am nunta la restaurantul "la doce vita" din arad si e fff frumos acolo;va salut pe toate

cum de faci nunta joia?????nu ai gasit local sambata??eu sunt mai curioasa din fire -scuze

Smile Re: Targ de nunta Arad

Buna, eu am fost la filarmonica si n am gasit nimik.. am fost si pana la timisoara la targ si.. chestii frumoase dar scumpe..merg si la expo dar nu cred s gasesc ceva mai ieftin.. am vorbit cu o agentie si mi s a parut rezonabile preturile si in luna februarie mai fac si reduceri de 10%, si au si materiale si poze frumoase, plus ca au de toate inclusiv chelnerii si bucatar si mie la nunta in aer liber imi trebuie...nu cred ca la expo voi gasi ceva mai bun..
    astept sugestii
    pupici

Inregistrat
    14.02.2007

Citat Postat de just_smile Vezi mesajul
    Nu trebuie sa te sperii de preturile de la targ ale aranjamentelor deaoarece acolo sunt expuse cela mai frumoase sau ma rog cele mai reprezentative aranjamente ale firmelor.
    In plus depinde de bugetul fiecaruia ,poate unii isi permit aranjamente de 50 de lei ,poate altii de 300 lei....solutii exista

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us