Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 18

Subiect: Rochite pentru fetite, de unde?

Inregistrat
    11.11.2007

Implicit Re: Rochite pentru fetite, de unde?

UItati-va si aici , poate va ajuta cu ceva

http://www.rochiamea.ro/rochii-fetite/cat_3.html
    (don't kill me , nu stiu daca am voie sa dau link )

Era la targul de la muzeul de arta o doamna care face la comanda rochite pt fete. Am inteles ca undeva prin Manastur pe Mehedinti are atelier. O sa caut sa vad daca am luat cumva fluturas si daca te intereseaza iti trimit nr pe pm.

Inregistrat
    14.01.2009

La site-ul cu rochite ne-am uitat cu fetita mea atat de mult pana stia toate modele pe dinafara.
    Le-am scris mail si am cerut oferte pentru cateva modele, dar din pacate bugetul nostru este mult mai mic decat preturile cerute. 3-4 sute de lei pentru un singur eveniment este prea mult, avand in vedere cate mai sunt de rezolvat in rest.
    Am intrebat si la saloanele pe unde mi-am cautat mie rochia. Raspunsul a fost mereu "noi nu vindem asa ceva...".
    Pana la urma m-am hotarat sa-i fac eu rochita. M-am apucat cam de o saptamana, o fac dupa-masa dupa serviciu cand apuc. Sper sa nu-mi para rau
    Pana acum am cheltuit 60 lei si o fac in spate cu siret asa incat sa-i fie buna cel putin inca un an de acum, poate si mai mult.

Inregistrat
    14.01.2009

Fetelor, am fost azi pana la Central si am vazut ca au adus modele noi la rochitele pentru fetite care au in jur de 4-10 ani (la etajul doi cred ca sunt).
    Cel putin doua modele mi-au placut foarte mult iar preturile erau cam 150-180 lei. Una dintre rochite avea si bolero si era cu floricele elegante aplicate atat pe rochie cat si pe haina, iar materialul era chiar la inaltime.
    Daca va intereseaza va recomand cu caldura sa faceti o vizita, mie mi-au placut.

Inregistrat
    24.07.2008

La targul de la expo era un domn care avea un stand acolo cu tot felul de haine.

Si avea si rochite pentru fetite si costumase de baietei, rochitele fiind la 90 lei. Nu stiu de calitate si ce materiale sunt in rochite, dar aratau dragut.

Zicea ca are magazin in Pta Marasti, la etajul 1, langa scarile rulante. Poti incerca si acolo.

Inregistrat
    23.10.2008

Vezi poate gasesti rochita pt fetita la Salon Amanda e in centru, langa Meli Melo, Central.

Inregistrat
    09.03.2008

buna,stiti ca sunt rochite pentru fetite si la salon Lookxury?de la nina balerina.puteti vedea ce rochiite face pe []
    Ultima editare de Kalini : 10.08.2009 10:46:52 Motiv: site

Inregistrat
    06.04.2009

pe stada dintre sora si central, intersectata cu st. o. iosif
    sunt 2 magazine
    si mai e ares, pe stada bucuresti sus la etaj

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us