Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 18

Subiect: Rochite pentru fetite, de unde?

Inregistrat
    14.01.2009

Implicit Rochite pentru fetite, de unde?

Salut!
    Nu stiti unde in Cluj se gasesc rochite frumoase (de nunta... domnisoare de onoare) pentru fetite?
    Printesa mea are 4 ani si in luna mai anul asta avem nunta, si ar vrea sa fie miresica mica.
    Rochite obisnuite se gasesc destul de usor, dar o rochita in care sa semene a mireasa (si sa nu fie toata din plastic...) nu stiu unde as putea gasi.
    Multumim va pup!

Implicit Re: Rochite pentru fetite, de unde?

Citat Postat de lauraolariu Vezi mesajul
    Salut!
    Nu stiti unde in Cluj se gasesc rochite frumoase (de nunta... domnisoare de onoare) pentru fetite?
    Printesa mea are 4 ani si in luna mai anul asta avem nunta, si ar vrea sa fie miresica mica.
    Rochite obisnuite se gasesc destul de usor, dar o rochita in care sa semene a mireasa (si sa nu fie toata din plastic...) nu stiu unde as putea gasi.
    Multumim va pup!
    Am vazut ca anul acesta Agnes Toma are astfel de rochite. Poti intra pe site sa vezi cateva modele.

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

Inregistrat
    02.10.2008

Buna!
    As avea o intebare?
    Stie cineva de targul de nuntui de la Cluj intre ce ore este deschis?
    Eu vreau sa vin din austria la Cluj numai pt targ si stiu ca e din 29-1 februarie.
    Ma poate ajuta cineva cu informati,pls?

Inregistrat
    14.01.2009

Citat Postat de Arina3891 Vezi mesajul
    Am vazut ca anul acesta Agnes Toma are astfel de rochite. Poti intra pe site sa vezi cateva modele.
    Mersi mult, nu observasem ca au si pentru copii, desi am fost pe site.
    Azi am vazut cateva rochite si la Central. Dragute dar un pret cam maricel pentru o singura ocazie, ii ramane mica rochita foarte repede.
    Mai cautam.

Inregistrat
    14.01.2009

Citat Postat de Oana_88 Vezi mesajul
    Buna!
    As avea o intebare?
    Stie cineva de targul de nuntui de la Cluj intre ce ore este deschis?
    Eu vreau sa vin din austria la Cluj numai pt targ si stiu ca e din 29-1 februarie.
    Ma poate ajuta cineva cu informati,pls?

Salonul mireselor, la Expo Transilvania, este din 30 ianuarie pana in 1 februarie. Te poti uita la ei pe site pentru mai multe informatii despre firmele care vor fi acolo sau despre programul de vizitare.

Inregistrat
    02.10.2008

Salonul mireselor, la Expo Transilvania, este din 30 ianuarie pana in 1 februarie. Te poti uita la ei pe site pentru mai multe informatii despre firmele care vor fi acolo sau despre programul de vizitare.
    merci mult

Inregistrat
    14.01.2009

Cu placere

Inregistrat
    24.07.2008

Mersi mult, nu observasem ca au si pentru copii, desi am fost pe site.
    Azi am vazut cateva rochite si la Central. Dragute dar un pret cam maricel pentru o singura ocazie, ii ramane mica rochita foarte repede.
    Mai cautam.
    Salut laura,

si pe mine ma intereseaza rochite pentru printese micute. Nu am eu, dar vreau sa-i cumpar micutei care-mi va duce trena la biserica. De fapt mama m-a inebunit de cap asa ca acuma caut

Nu stiu, pe la magazinele de rochii de mirese din cluj (Promesis, Emma) n-ai fost sa vezi daca sunt?

Daca aflu ceva te anunt.

Pupici

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us