Pagina 36 din 36 PrimulPrimul ... 26343536
Rezultate de la 281 la 283 din 283

Subiect: Decoratiuni si aranjamente cu garoafe

Inregistrat
    22.08.2009

Implicit Re: Decoratiuni si aranjamente cu garoafe

Citat Postat de anutza87 Vezi mesajul
    aranjamentele tale au fost foarte frumase, felicitari!

si pe mine duc cu gandul la inmormantari garoafele, dar cred ca impresia asta mi-o creeaza doar cele rosii, sau in alte culori combinate cu rosu pt ca deja sunt extrem de utilizate, dar astea colorate asa nu mi se par deloc urate, ba din contra, parca iti dau asa un aer de bine
    in schimb, am vazut un salon aranjat pt eveniment unde miresica isi alesese pt mese niste aranjamente in forma de glob numai din garoafe rosii...nu stiu cum sa zic, dar aratau asa...cam tristute aranjamentele alea
    Cred ca depinde cum sunt aranjate,si probabil ca inca avem noi o problema cu garoafele rosii.Eu una am vazut aranjamente facute cu garoafe care mi-au placut foarte mult,si anul trecut am avut buchetelul de nasa facut aproape integral din garoafe.Mie mi s-a parut minunat si am fost tare incantata de el,plus ca a rezistat eroic vreo 8 zile .E cel din dreapta,iar celalalt e al miresei.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    08.08.2013

Citat Postat de duduiuta Vezi mesajul
    Cred ca depinde cum sunt aranjate,si probabil ca inca avem noi o problema cu garoafele rosii.Eu una am vazut aranjamente facute cu garoafe care mi-au placut foarte mult,si anul trecut am avut buchetelul de nasa facut aproape integral din garoafe.Mie mi s-a parut minunat si am fost tare incantata de el,plus ca a rezistat eroic vreo 8 zile .E cel din dreapta,iar celalalt e al miresei.
    Sa stii ca au fost chiar foarte frumoase buchetele asa e, cred ca avem noi idei preconcepute despre garoafe, la fel cum avem si despre cale din pacate.

Inregistrat
    25.11.2013

Citat Postat de Jonsy_jons Vezi mesajul
    Eu nu sunt fan garoafe, dar aranjamentele mele au avut, printer altele si cateva garoafe colorate.
    Mie mi-au placut maxim cum au iesit: colorate si vesele
    Au iesit foarte bine aranjamentele, desi si eu ma feream de garoafe... in combinatia asta arata superb. Bravo.

Pagina 36 din 36 PrimulPrimul ... 26343536

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us