Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 53

Subiect: Restaurant Azur Mamaia

Inregistrat
    08.11.2009

Implicit Re: restaurant Azur Mamaia

Citat Postat de linda_1984 Vezi mesajul
    Nimeni nimeni???....eu cand ma uitasem in agenda dlui erau cateva programari si pt vara asta acolo....chiar nu e nici o miresica pe aici???
    Iti dai seama ce aglomeratie ar fii pe aici
    Fetele bune ajung in rai...Fetele rele??? Unde vor ele !

Inregistrat
    29.12.2009

Citat Postat de blonda1111 Vezi mesajul
    Iti dai seama ce aglomeratie ar fii pe aici
    Ehhh....unde-s 2 puterea creste ....Ma intereseaza si stiu ca avea rezervari incepand cu primava asta la noul local,nu ala din Mamaia, asa k intrebam dc e vreuna pe aici pt mai multe detalii, daca a fost acolo, daca stie cum va arata.

Inregistrat
    29.06.2009

Miresici am si eu o nelamurire la rest azur cel de sus se impune un nr de persoane?? daca aflatii detalii despre noul rest un pm si mie plsik

Inregistrat
    29.12.2009

Implicit

Citat Postat de lam Vezi mesajul
    Miresici am si eu o nelamurire la rest azur cel de sus se impune un nr de persoane?? daca aflatii detalii despre noul rest un pm si mie plsik
    Azi am fost la Azur... M-am hotarat sa raman cu ei, sapt viitoare dau si arvuna. Am discutat de restaurantele lor, si avand in vedere ca ala de sus e de 500-600 persoane, mi-au zis ca sub 300 nu iau pt el, insa cel de jos e mai mic. Cati invitati aveti?? Poate vb mai mult k vad k tot in 2011 si tu...

Cum scriam si mai sus, mai vin cu cateva noutati legate de acest restaurant.. Mie mi-au zis azi ca vor sa mai faca cateva renovari si in cel de sus(ceva legat de lumini, si lumini in spatele perdelelor), iar jos vor pune mocheta si parchet pt spatiul de dans.
    Am fost si la cel de la Tic Tac care se va deschide in mai(atunci au primul eveniment). Nu era decat beton....dar macar mi-am facut o parere. Nu sunt decat 2 stalpi, insa vizibilitatea intre mese si ring sau miri e super... Pe asta il vor face tot asa cu mocheta si parchet pe ring, candelabre si tapet pe pereti intr-o culoare deschisa... Mai ciudata e locatia....cumva la subsolul blocului nou construit...Dar sunt sigura ca va iesi superr.
    Ultima editare de MissSwan : 11.02.2010 20:47:59

Inregistrat
    29.06.2009

Azi am fost la Azur... M-am hotarat sa raman cu ei, sapt viitoare dau si arvuna. Am discutat de restaurantele lor, si avand in vedere ca ala de sus e de 500-600 persoane, mi-au zis ca sub 300 nu iau pt el, insa cel de jos e mai mic. Cati invitati aveti?? Poate vb mai mult k vad k tot in 2011 si tu...

msik de rasp .. noi ave, 250-280 de invitati, si initial am vrut la colonadelor sa facem la TEN dar la fel ni s-a spus k sub 300 de pers ni-l da si noi nu avem .. defapt eu nu ma astept k de avut am pe lista putin peste 300 dar ma bazez pe sigur max 280 ... si akum nu stiu ce sa fac , dak si azur tine cont de asta ... rest de jos nu imi place ala de sus e bestial ... dak mai aflii detalii trm si mie un pm .. msik

Inregistrat
    29.12.2009

msik de rasp .. noi ave, 250-280 de invitati, si initial am vrut la colonadelor sa facem la TEN dar la fel ni s-a spus k sub 300 de pers ni-l da si noi nu avem .. defapt eu nu ma astept k de avut am pe lista putin peste 300 dar ma bazez pe sigur max 280 ... si akum nu stiu ce sa fac , dak si azur tine cont de asta ... rest de jos nu imi place ala de sus e bestial ... dak mai aflii detalii trm si mie un pm .. msik
    Mai iti pot da nr de tel al dnei Elena Popa de acolo, ca nu costa mult un telefon... Asta care se va deschide va fi mai frumos ca ala din Mamaia, asa zic ei, ca tin cont si de cererile si pretentiile noastre, dar si de ce a mai facut concurenta... Din pacate pt tine e micutz, de 220 pers. Poti incerca la Melody Gold Ballroom,nu-ti place?

Inregistrat
    29.06.2009

Mai iti pot da nr de tel al dnei Elena Popa de acolo, ca nu costa mult un telefon... Asta care se va deschide va fi mai frumos ca ala din Mamaia, asa zic ei, ca tin cont si de cererile si pretentiile noastre, dar si de ce a mai facut concurenta... Din pacate pt tine e micutz, de 220 pers. Poti incerca la Melody Gold Ballroom,nu-ti place?

e frumos si melody insa nu e printre pref noastre ... tu unde faci sus sau jos? ... uof ar mai ramane sa ma duc la iani k si acolo e frumusel ... si dup nu mai stiu unde ... uof

Inregistrat
    29.12.2009

e frumos si melody insa nu e printre pref noastre ... tu unde faci sus sau jos? ... uof ar mai ramane sa ma duc la iani k si acolo e frumusel ... si dup nu mai stiu unde ... uof
    Eu la ala din oras m-am decis....Sapt viitoare vreau sa dau arvuna.

Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us