Pagina 3 din 688 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 5503

Subiect: Nume pentru fetite

Inregistrat
    20.09.2006

Implicit Re: nume pentru fetite

Eu sunt Anna cu doi "n"
    Ryanaro a mai scris cateva nume care imi plac..Larisa de ex.. ce ziceti de Iarina?
    valen, o sa incerc sa ma gandesc la cateva nume "puternice", gen Francesca
    Alecsa, apropo de Branka, eu aveam o colega in liceu ,si inca o mai am ca prietena pe care o cheama Blanka..noi o alintam cu "paloma"

Inregistrat
    28.07.2006

Citat Postat de andana
    Eu sunt Anna cu doi "n"
    Ryanaro a mai scris cateva nume care imi plac..Larisa de ex.. ce ziceti de Iarina?
    valen, o sa incerc sa ma gandesc la cateva nume "puternice", gen Francesca
    Alecsa, apropo de Branka, eu aveam o colega in liceu ,si inca o mai am ca prietena pe care o cheama Blanka..noi o alintam cu "paloma"
    super numele de iarina! suna melodios

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de valen
    n-as vrea sa cad in patima numelor ne-romanesti. asa mie mi-ar placea francesca. dra ganditi-va cum ar suna francesca popescu??!!!
    ideea e ca eram prin mall si o tipa isi striga baietelul "beckam"... am crezut ca nu aud bine dar a mai repetat. si nu va ganditi ca erau tigani sau altceva. erau niste oameni bine imbracati, cu gust normali daca te uitai la ei.
    deci mi-ar placea un nume cat de cat normal dar sa fie in acelasi timp puternic
    Iubita nu stiu cat de neromanesc este (in calendarul catolic exista) si acum aproape 24 de ani ai mei s-au gandit la el deci era si cand nu aveam prea mult contact cu occidentul!!!
    Ma bucur ca iti place pt ca este si numele meu ,dar nu-l folosesc ma simt mai mult Izabela

Inregistrat
    07.02.2005

Ariana, Briana, Carla, Iriada .Cateva nume de fetite care imi plac

Inregistrat
    07.02.2005

Smile Re: nume pentru fetite

mie imi plac numele adina, chiar si anna :P chiar daca se apropie de numele meu, isabela imi mai place cu S nu cu Z, iar de baieti sebastian, alexandru si catalin. sebastian ptr ca mi-a placut la nebunie cruel intention :P! (adik ryan philippe)

Inregistrat
    20.09.2006

Mam- mie nu-mi place numele meu..dar parca nici nu ar fi altul care sa mi se potriveasca..
    Numai nu gasesc nume "puternice " pt valen
    Poate Edwina? Cezara? Adriana? Vanessa? Roberta?Katarina?Annabelle?Bernadette?Brenda?Cassa ndra?
    sau poate Cleopatra? si poate o sa fie si ea o mica minune?
    hai ca incep sa ma "reprofilez"
    Ultima editare de dandelion : 11.10.2006 22:02:27

Inregistrat
    07.02.2005

Imi vine sa rad cand imi amintesc ca atunci cand m-am nascut bunicul meu se plimba cu mine pe strada cu biletel cu numele in buzunar in caz ca il intreaba cineva cum ma cheama . Si eu ma tot gandesc la nume desi bebelul e programat abia peste vreo 3 ani. Imi plac Adana, Adelina, Sena ( e numele fetitei nasilor), Lorena...ma tot gandesc cum as putea sa o alint. Eu vreau fetita si al meu baiat, nu stiu cum o sa ne descucam, poate trebuie sa fac 2, dar daca ies doua fetite sau 2 baietei ce ma fac?

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de ligia
    Imi plac Adana, Adelina, Sena ( e numele fetitei nasilor), Lorena...ma tot gandesc cum as putea sa o alint. Eu vreau fetita si al meu baiat, nu stiu cum o sa ne descucam, poate trebuie sa fac 2, dar daca ies doua fetite sau 2 baietei ce ma fac?
    Si la noi la fel, am zis ca sigur ajungem la doi, ca daca-i baiat eu mai incerc o data, poate poate vine fata, si el invers. si daca ies doi de acelasi sex unul din noi va fi f nefericit, si asa ramane ca nu ne aruncam la 3 ...Daca se putea hotari chestia asta de catre parinti noi nu mai ajungeam casatoriti ca ne scoteam ochii inainte pt sexul copilului
    Valen, eu zic sa restrangi aria, sa ne spui daca vrei un nume "clasic" sau nu, sau romanesc sau nu. mie de ex imi plac cele clasice, as vrea o Alexandra sau o Iulia, dar iulia e deja in fam, nu-mi place sa se repete. sa o cheme ca si pe matusa/verisoara/mama etc. pe almeu il cheama ca pe frate-mio si e suficient
    vezi ca sunt siteuri cu nume de copii, noi am cautat nume de catel odata, te distrezi copios ce poti gasi pe-acolo!!

Pagina 3 din 688 PrimulPrimul 123451353103503 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us