Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 59

Subiect: Casa Grande

Inregistrat
    20.07.2009

Implicit Re: Restaurantul Casa Grande, Bacau

Buna pot sa-mi dau si eu cu parerea despre restaurant pt ca acolo am avut eu nunta.... tot ce pot sa va spun e ca e super fain acolo .... meniul e super bogat toata lumea sa plans de asta ca nu a putut sa manance tot si nici nu e fff scump in comparatie cu celelalte restaurante din Bacau.... ospatarii sant fff de treaba si isi fac treaba adik era tot timpul prin sala nu a stat nimeni sa astepte ceva si nu a fost servit deci parerea mea pt viitoarele miresici e ca e super si in centrul orasului ai parcarea acolo langa si e destul de mare... deci eu zic ca e o alegere buna.... pt mai multe informatii ziceti si va dau cate un mp... pupici...

Inregistrat
    18.08.2009

Si eu am avut nunta la casa grande, restaurantul este intradevar superb, servirea a fost ok la noi, numai ca noua ni s-au promis la aperitiv 12 piese, si au fost de fapt 11 in farfurie, felul 2 si 3 au fost f bune, numai ca la sfarsit...desi pe parcursul serii au mai plecat persoane, ei ne-au spus ca nu a mai ramas nici o friptura, ca le-au pus unele peste altele la resturi, chiar daca erau neincepute. Per ansamblu a fost ok, si am fost multumiti

Inregistrat
    01.04.2008

Citat Postat de andre3a_06 Vezi mesajul
    Si eu am avut nunta la casa grande, restaurantul este intradevar superb, servirea a fost ok la noi, numai ca noua ni s-au promis la aperitiv 12 piese, si au fost de fapt 11 in farfurie, felul 2 si 3 au fost f bune, numai ca la sfarsit...desi pe parcursul serii au mai plecat persoane, ei ne-au spus ca nu a mai ramas nici o friptura, ca le-au pus unele peste altele la resturi, chiar daca erau neincepute. Per ansamblu a fost ok, si am fost multumiti
    Nici noua nu ne-au pus la pachet meniurilor celor plecati dupa aperitiv si nici n-aveam de gand sa le luam mi se pare tiganeala sa ceri asa ceva

Inregistrat
    03.03.2009

Eu am facut banchetul aici si am fost foarte multumiti si de meniu si de felul cum ne-au servit.

Inregistrat
    30.10.2009

ma poate ajuta cineva cu o informatie privind pretul per meniu la acest restaurant? mai ales cele care au avut nunta in 2009.

Multumesc anticipat!

Inregistrat
    26.10.2009

Citat Postat de sofiamaria Vezi mesajul
    ma poate ajuta cineva cu o informatie privind pretul per meniu la acest restaurant? mai ales cele care au avut nunta in 2009.

Multumesc anticipat!
    IDEM! Inca nu ne'am decis asupra restaurantului. Cautam "idei".

Inregistrat
    30.10.2009

hei.....are u still alive? cine ne raspunde si noua?

Danke!

Inregistrat
    26.08.2009

Citat Postat de allynutza1989 Vezi mesajul
    poate royal garden ai fi vrut sa scrii..
    ai dreptate, scuze.... royal garden e restaurantul....Deci ma poate ajuta cineva cu vreo informatie recenta?

Pagina 2 din 8 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us