Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 59

Subiect: Casa Grande

Inregistrat
    18.01.2009

Post Casa Grande

Sautari laa toata lumea, m-am gandit ca e cineva care a facut nunta la Casa Grande si ne poate spune la toti ceilalti cum a fost. Am gasit niste pareri imprastiate aici pe forum si cred ca ar fi mai bine sa le adunam pe toate intr-un sigur loc.Asha ca cei care au scris deja ii rog frumos sa o mai faca odata

Inregistrat
    18.05.2009

Implicit Re: Restaurantul Casa Grande

Am avut 2 nunti pe 6 si 13 iunie in sala mare(etaj) si sala mica(parter).
    La prima nunta nu am avut loc de dansat fiindca iti impune minim 160 persoane si a avut 175 de persoane si ne calcam in picioare daca ieseam la dans 40 de persoane odata. Sala de sus ca sa ai loc de dans parerea mea ca maxim 130-140 de persoane.
    In sala de jos au fost cam 150 de persoane dar am avut loc de dansat.
    Din punct de vedere al mancarii a fost ok si servirea foarte buna.
    Iar la sfarsit am inteles ca au fost foarte corecti cat a fost atat au platit nimic in plus.

Implicit Re: Restaurantul Casa Grande

Citat Postat de godzy Vezi mesajul
    Am avut 2 nunti pe 6 si 13 iunie in sala mare(etaj) si sala mica(parter).
    La prima nunta nu am avut loc de dansat fiindca iti impune minim 160 persoane si a avut 175 de persoane si ne calcam in picioare daca ieseam la dans 40 de persoane odata. Sala de sus ca sa ai loc de dans parerea mea ca maxim 130-140 de persoane.
    In sala de jos au fost cam 150 de persoane dar am avut loc de dansat.
    Din punct de vedere al mancarii a fost ok si servirea foarte buna.
    Iar la sfarsit am inteles ca au fost foarte corecti cat a fost atat au platit nimic in plus.
    Cred ca am fost la aceeasi nunta pe 6 iunie Chiar a fost frumos, dar ai dreptate cu ringul de dans. Acela a fost dupa parerea mea singurul inconvenient
    Come fly with me...

Inregistrat
    20.07.2009

Implicit Casa Grande Bacau

Buna cine ma poate ajuta si pe mine cu niste informatii despre restaurantul Casa Grande bacau ?? cum e meniul , serveala?ati fost multumite ... cele care au facut nunta aici... eu am pe 10 octombrie in sala de la etaj... multumesc frumos.. pupici...

Inregistrat
    23.01.2009

Implicit Re: Casa Grande Bacau

A avut nunta la casa grande sala de jos o prietena de-a mea
    si a fost f nemultumita ca i s-a furat din bautura,tort si multe alte.Si nici cu serveala nu a stat mai bine.dar ma rog poate la tine o sa fie mai bine.

Inregistrat
    26.08.2009

Implicit Re: Restaurantul Casa Grande, Bacau

Buna,

Despre Royal Grande salon Lila, ce puteti sa-mi spuneti? Vreau pareri ale celor care au fost acolo, au avut nunta....etc. Stiu ca parerile sunt impartite, de caeea vreau mai multe informatii... Ma poate ajuta cineva??? Multumesc mult....
    P.S. Astept cu nerabdare informatii!

Inregistrat
    26.08.2009

Buna,

Despre Royal Grande salon Lila, ce puteti sa-mi spuneti? Vreau pareri ale celor care au fost acolo, au avut nunta....etc. Stiu ca parerile sunt impartite, de aceea vreau mai multe informatii... Ma poate ajuta cineva??? Multumesc mult....
    P.S. Astept cu nerabdare informatii!

Inregistrat
    01.04.2008

poate royal garden ai fi vrut sa scrii..

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us