Rezultate de la 1 la 6 din 6

Subiect: Biserici din Onesti si din imprejurimile Onesti-ului

Inregistrat
    06.11.2008

Implicit Biserici din Onesti si din imprejurimile Onesti-ului

In Onesti vad ca e moda... Biserica de la Borzesti! Cine ne ajuta cu detalii despre celelalte biserici din oras? Eu una stiu ca vreau la Sf. Nicolae, desi recunosc ca nu am vazut nicio nunta acolo.

Implicit Re: Biserici din Onesti si din imprejurimile Onesti-ului

Si Biserica Sf Constantin si Elena e frumoasa!

Inregistrat
    15.10.2006

Citat Postat de Loxanna Vezi mesajul
    In Onesti vad ca e moda... Biserica de la Borzesti! Cine ne ajuta cu detalii despre celelalte biserici din oras? Eu una stiu ca vreau la Sf. Nicolae, desi recunosc ca nu am vazut nicio nunta acolo.
    si mie imi place sf nicolae! e cea mai daguta dupa parerea mea din oras pt nunti! e si parcul la 2 metrii si puteti profita de lucrul asta sa faceti niste poze frumoase! in legatura cu cea de la borzesti , e cadrul intim si f frumos pt poze si cred ca de asta prefara lumea! eu cel putin de asta am vrut.....

Inregistrat
    01.04.2009

Citat Postat de Loxanna Vezi mesajul
    toate sunt foarte frumoase

Inregistrat
    15.10.2009

Citat Postat de luluta11 Vezi mesajul
    toate sunt foarte frumoase
    Bine-ar fi sa termine Catedrala!!! Cred ca v-a fi urmatoarea moda la Onesti in materie de cununii religioase!

Inregistrat
    27.06.2010

Citat Postat de PinkPanter Vezi mesajul
    Bine-ar fi sa termine Catedrala!!! Cred ca v-a fi urmatoarea moda la Onesti in materie de cununii religioase!
    buna,
    m-ar ajuta ft mult daca ar avea cineva informatii de la prieteni cunoscuti despre nunti organizate la restaurant intim din onesti, restaurant magura din tg ocna sau chiar seasons din onesti. incerc sa ma hotarasc si m-ar ajuta si cateva pareri ale unor persoane care au fost acolo la nunti. multumesc frumos

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us