Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 48

Subiect: Mamici si burtici in Hunedoara

Inregistrat
    13.07.2008

Implicit Mamici si burtici in Hunedoara

buna fetelor, am vazut si la alte judete k sunt deschise subiecte legate de bebei, asa k m-am gandit sa deschidem si aici, poate mai impartim pareri, mai discutam despre bebei. eu sunt o viit mamica.. deci dak mai sunteti interesate va astept sa "barfim"

Inregistrat
    07.09.2007

Implicit Re: mamici, viitoare mamici, aspirante la bebe din jud hunedoara

Citat Postat de anny_4u Vezi mesajul
    buna fetelor, am vazut si la alte judete k sunt deschise subiecte legate de bebei, asa k m-am gandit sa deschidem si aici, poate mai impartim pareri, mai discutam despre bebei. eu sunt o viit mamica.. deci dak mai sunteti interesate va astept sa "barfim"
    bine ai facut k ai deschis poate pove viitoarele mamici aicisi felicitari pt bebel

Inregistrat
    13.07.2008

Citat Postat de adoriana Vezi mesajul
    bine ai facut k ai deschis poate pove viitoarele mamici aicisi felicitari pt bebel
    multumesc, da vad k nici o miresica nu vrea sa intre.. cred k sunt prea ocupate cu miresitul sau nu au curaj?

Inregistrat
    07.09.2007

multumesc, da vad k nici o miresica nu vrea sa intre.. cred k sunt prea ocupate cu miresitul sau nu au curaj?
    cine stie de ce nu vor sa vb aici poate nici nu au observat k sa deschis topicul acesta sa mai asteptam sau mai bine zis mai asteapta sa vezi k o sa vb si aici

Inregistrat
    19.10.2007

bun topicul...eu ma incadrez la aspirante dar nu acuma,mai vrem sa asteptam putin un an si ceva asa sa ne mai punem la punct..dar daca o fii sa vina intre-timp o sa fie primit cu bucurie!!!
    Felicitari pt sarcina!! in ce luna esti??

Inregistrat
    07.09.2007

Citat Postat de dalayla Vezi mesajul
    bun topicul...eu ma incadrez la aspirante dar nu acuma,mai vrem sa asteptam putin un an si ceva asa sa ne mai punem la punct..dar daca o fii sa vina intre-timp o sa fie primit cu bucurie!!!
    Felicitari pt sarcina!! in ce luna esti??
    vezi eu nu am citit si aspirante la bebe aici ma incadrez si eu dar peste 1 sau 2 ani mai asteptam k eu sincer nu ma simt pregatita pt un bebe...oricum nepotelu meu e pe drum si o sa am cu cine sa ma joc sa alint pana vine a nostru

Inregistrat
    19.10.2007

Citat Postat de adoriana Vezi mesajul
    vezi eu nu am citit si aspirante la bebe aici ma incadrez si eu dar peste 1 sau 2 ani mai asteptam k eu sincer nu ma simt pregatita pt un bebe...oricum nepotelu meu e pe drum si o sa am cu cine sa ma joc sa alint pana vine a nostru
    da da si eu tot cu nepotelul ma delectez

Inregistrat
    07.09.2007

Citat Postat de dalayla Vezi mesajul
    da da si eu tot cu nepotelul ma delectez
    ne multumim si cu a lu altzi pana vin a nostrii

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us