Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 52

Subiect: Fotografia in Teleorman

Inregistrat
    10.02.2008

Post Fotografia in Teleorman

Citat Postat de vero_deea Vezi mesajul
    Fetelor, aveti ideee cat ia Epilogul la o nunta?
    Si m-ar interesa cat v-a costat fotograful si cameramanul si ce a fost inclus in pretul respectiv?
    mersi mult!
    Buna!
    Daca te intereseaza un pret pt cameraman si fotograf []
    Ultima editare de prapadeala : 01.09.2009 15:40:45

Inregistrat
    01.08.2008

Implicit Re: Miresici in Alexandria

Citat Postat de vero_deea Vezi mesajul
    Fetelor, aveti ideee cat ia Epilogul la o nunta?
    Si m-ar interesa cat v-a costat fotograful si cameramanul si ce a fost inclus in pretul respectiv?
    mersi mult!

Buna,

Eu am luat un cameraman din Focsani, tinand cont de faptul ca mama mea s-a mutat acolo, mi-a gasit un pret mai bun, respectiv 1200 lei + transport aprox 150 lei + mancare, in care intra 2 persoane camera foto si video. Aproximativ 450 - 500 poze pe dvd, si 5 ore filmare pe 2 dvd-uri, cu meniu si efectie nush cum . (ei filmeaza tot ce se poate filma si apoi fac selectie)
    Persoanele stau la dispozitie pe toata durata evenimentului. De dimineata de la cununie pana dimineata dupa nunta.
    Nu mai retin exact daca in banii astia imi face si albumul foto. Dar parca zicea ceva de 50 foto printate.
    Dupa ce am vb cu el, am aflat ca in alexandria, cei de la Fuji (vav de scoala 5) ar lua 1300 ron pentru acelasi pachet. Poti merge sa vb cu ei. Din cate am inteles isi fac treaba bine. Spor la pregatiri !!

Inregistrat
    27.01.2009

Post Fotografia la nunta in jud. Teleorman

Salut,

Am citit pe alte topice, de faza cu inter... , nu vreau sa intru in detalii insa este adevarat lucreaza cu oameni de ocazie si destul de slabut pentru tarifele cerute...

Albumele de prezentare, contin in proportie de 90 % fotografile realizate de mine + 10 % fotografile facute de prietenul meu, ceea ce vedeti ca prezentare este foarte frumos !!! insa tinetiva bine ce va da la final...

Am plecat la sfarsitul lui 2006, deoarece imi placea ceea ce fac si nu eram apreciat si recompensat pe masura pentru ceea ce faceam, []
    _____

Daca nu vreti sa apelati la inter care odata era cea mai tare in oras la aceste servici, insa acuma riscati sa va pacaliti singuri si pe tarife piperate, deoarece numai urmareste calitatea ci cantitatea !!!

___
    Ultima editare de prapadeala : 27.01.2009 02:33:01 Motiv: reclama proprie

Inregistrat
    27.01.2009

Implicit Re: Fotografia la nunta in jud. Teleorman

Se vede ca mai aveti nevoie de informatii in domeniu :

Cei care filmeaza la ora si pe numar de fotografii sunt banditi, in sensul ca tie iti spune cat iti ia la ora, insa nu te intreaba atunci cand filmeaza si iti baga vreo 6-7 ore de filmare, care cuprinde si cand mananci si alte momente moarte si dimineata iti da vestea bomba 7ore x 25o ron, ia mai mult decat mine care iti prezint de la bun inceput pachete de filmare si ti se pare scump, cu atat numar de ore, ce cuprinde etc... Si pretul acesta pe ora il fac de regula cei care au aparatura slaba si calitate pe masura...

Am vazut vreo 3 cazuri dastea in Alexandria live, cand il ia pe ginerica dimineata deoparte, ala buimacit si obosit dupa nunta, pac ii da una sub centura, noi am vb de 4 ore dar am filmat 7, ce era sa numai iti filmezi, si atunci tu ii dai ca nu ai incotro ca altfel nu iti mai vezi nunta

Iar cei de la fuji sunt varza calita, numai vb de oameni pe care ii au, aparatura , etc...

Inregistrat
    27.01.2009

Sfatul meu, gaseste servicii foto & video pe pachete, si care sa semnezi contract pentru ele, ca sa nu te pacalesti si bine inteles vezi si tu materiale demonstrative cu ce face inainte sa semnezi contract si sa stabilesti un pret...

Iar o remarca ( greseala ) cum pe serviciile astea sa te bazezi pe matusa, etc... serviciile astea sunt cele mai importante dintr-o nunta cu ele ramai, eu niciodata nu as lasa pe altcineva sa imi aleaga aceste servicii sau sa decida, iti spun eu ca sunt si in Alexandria si in Rosiori care pun pariu ca lucreaza mult mai bine decat cei de la Focsani si sunt mai profesionisti...

Citat Postat de leaderrr Vezi mesajul
    Salut,

Am citit pe alte topice, de faza cu inter... , nu vreau sa intru in detalii insa este adevarat lucreaza cu oameni de ocazie si destul de slabut pentru tarifele cerute...

Albumele de prezentare, contin in proportie de 90 % fotografile realizate de mine + 10 % fotografile facute de prietenul meu, ceea ce vedeti ca prezentare este foarte frumos !!! insa tinetiva bine ce va da la final...

Am plecat la sfarsitul lui 2006, deoarece imi placea ceea ce fac si nu eram apreciat si recompensat pe masura pentru ceea ce faceam, []
    _____

Daca nu vreti sa apelati la inter care odata era cea mai tare in oras la aceste servici, insa acuma riscati sa va pacaliti singuri si pe tarife piperate, deoarece numai urmareste calitatea ci cantitatea !!!

___
    nu am inteles prea bine.........tu pori oferi aceste servici???/adica filmat si foto???? m-ar interesa...........care este oferta ta?????

Inregistrat
    27.06.2008

Buna,

Nu va recomand sa luati o singura persoana care sa filmeze si sa faca poze pentru ca veti avea momente la nunta care vor fi or filamte ori pozate.

Bye
    E inaltator sa iti alegi un tel, si apoi, trecand prin foc sa ajungi la el.

Inregistrat
    31.08.2008

Citat Postat de carageac Vezi mesajul
    Buna,

Nu va recomand sa luati o singura persoana care sa filmeze si sa faca poze pentru ca veti avea momente la nunta care vor fi or filamte ori pozate.

Bye
    Da, nici mie nu mi se pare o idee Buna. E nevoie de cel putin un cameraman si un fotograf.

Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us