Pagina 2 din 21 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 166

Subiect: Nunta in Campulung Muscel

Inregistrat
    02.01.2008

Implicit Re: nunta in campulung muscel

Pt mitzura:
    sunt 3 agentii pt decoratiuni in Campulung(cel puti atatea erau anul trecut) , deci sunt putine-asta in cazul in care isi doreste propria afacere., daca nu trimite-mi un pm sa-ti spun unde sunt agentiile si cum ajunge la ele sa-si depuna cv-ul-oferta de colaborare..etc

Pt lacra_roma:
    Casa Cristina este de vis.Nu cred ca s-au facut multe nunti acolo, pt ca este deschisa relativ de curand.Insa vreau sa spun ca arata superb.Merita sa mergi sa incerci.Si nu cred ca fac 2 nunti in acelasi timp cum se intampla in minunatele localuri din Campulung
    Pt fotograf , sincer nu iti recomand.Sunt dezastru..cei care cer preturi mici...nu are rost sa-i contractezi...pt ca-ti poti ruga pe cineva din fam sa-ti faca pozeleasa de neprofesionisti sunt...iar cei ce cer mai multicel, au renume in ideea in care sunt doar vechi pe piata , dar la fel pot spune ca sunt dezastruosi....am vazut multe...si m-am convins de ei.Eu am colaborat cu o firma din Ploiesti si m-a dus 2600ron (2 camere, 2 aparate foto), sunt profi oamenii...insa treb sa discuti mai mult cu ei dupa nunta, nu sa astepti sa vezi ce iti realizeaza dupa discutiile premergatoare nuntii.....Dureaza cam o luna pana iti dau produsul finit(dupa nunta)

Pt miresicile care isi fac nunta in Campulung, daca mai aveti intrebari , trim pm si discutam
    "Nu exista in viata decat o singura fericire: sa iubesti si sa fii iubit..."

ninuta,iti multumesc mult pt raspuns!sper ca o sa fie totul ok!am asa multe emotii...

Inregistrat
    02.01.2008

Citat Postat de lacra_roma Vezi mesajul
    ninuta,iti multumesc mult pt raspuns!sper ca o sa fie totul ok!am asa multe emotii...
    De emotii ce iti pot spune...Nu prea ai cum sa scapi de ele....Pe mine m-a emotionat totul...Nu sunt o plangacioasa, insa emotiile m-au coplesit...Primele lacramioare le-am varsat la primarie knd l-am imbratisat pe fratele meu...iar ultimele la focul de artificii(imi doream atat de mult...si ...)
    Stai linistita...sau macar incearca .Si eu mi-am facut foarte multe probleme inaintea nuntii,mai ales ca am organizat-o de la distanta(atat eu cat si sotul meu stam de vreo 5 ani in Bucuresti, iar in lunile de vara muncim foarte mult , iar acest lucru presupune deplasari saptamanale in diferite localitati din tara).
    Eu am colaborat foarte bine cu o firma de decoratiuni din Campulung(eu pt artificii,insa au cam tot ce iti trebuie in domeniul decoratiunilor).Insa asa cum ti-am mai spus:iti recomand din suflet sa nu colaborezi cu foto-video din Campulung.
    In rest...stai linistita .Incearca sa lasi stresul deoparte si incearca sa te bucuri de fiecare secunda.Totul se va termina foarte repede...si iti vei dori sa opresti timpul in loc!
    Te pup si iti doresc o nunta de vis!(ca in cel mai frumos vis al tau)
    "Nu exista in viata decat o singura fericire: sa iubesti si sa fii iubit..."

merci inca odata!si noi stam tot in Bucuresti de 4 ani si cred ca o sa fie destul de greu sa organizam totul de la distanta.insa eu termin serviciul la 1 iulie asa ca am ceva timp sa stau in c-lung si sa supraveghez totul.te pup si va doresc sa aveti o viata plina de tot ce e mai frumos ....

Inregistrat
    28.07.2008

Buna fetelor.
    Imi puteti recomanda un salon de infrumusetare in Campulung?
    Proaspat casatorita!

Citat Postat de cramona79 Vezi mesajul
    Buna fetelor.
    Imi puteti recomanda un salon de infrumusetare in Campulung?
    buna.poti incerca la "chic".este pe buleVARDUL pardon vis a vis de biserica!e chiar ok.

Inregistrat
    26.05.2009

Buna fetelor.Sunt Teofana si am nunta in 2010 in Campulung dar nu sunt de aici si de aceea as avea nevoie de putin ajutor daca se poate,sfaturi ceva despre restaurante,muzica...va rog.multumesc

Citat Postat de teofanar Vezi mesajul
    Buna fetelor.Sunt Teofana si am nunta in 2010 in Campulung dar nu sunt de aici si de aceea as avea nevoie de putin ajutor daca se poate,sfaturi ceva despre restaurante,muzica...va rog.multumesc
    buna!te pot ajuta eu insa vreau sa-mi spui exact ce cauti.din ce oras esti?

Pagina 2 din 21 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us