Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112
Rezultate de la 89 la 90 din 90

Subiect: Foto / video in Judetul Vaslui

Inregistrat
    20.08.2014

Implicit Re: Foto / video in Judetul Vaslui

Noi am vazut mai multe filmari si poze de la un cameraman si fotograf din Barlad, de fapt sunt sot si sotie, HULTOANA, fac super poze, si filmare full HD, pret super acceptabil. Noua ne-au cerut 400 de euro. Si am vazut si ce albume fac, coperti de piele, super smecherie, si chiar sunt ieftini pentru ce super treaba fac. Vii recomand din suflet, sigur nu o sa va para rau.

Implicit Re: Foto / video in Judetul Vaslui

buna ziua miresici!
    eu am fost miresica in 2011 si am avut foto video echipa lui victor ghinea si nu am fost multumiti.nu ne-au filmat dansul mirilor s-a blocat macaraua in timpul dansului cu imaginea pe tavan. pozele nu au fost nici ele grozave, asa ca aveti grija !
    la nunta finilor in 2013 cand am cununat au avut foto video o echipa din barlad jud. Vaslui. Photoartvideo se numeste.am fost foarte multumiti si noi si ei de fotografii si de filmare- finutii au optat pt pachet HD, destul de accesibil .baietii au fost foarte de treaba si chiar am ne-am distrat cu ei in timpul sedintelor foto,am si uitat ca suntem pozati si filmati . au pagina de facebook Photartvideo https://www.facebook.com/Photoartvideo
    sper sa va fi fost de folos !
    spor la pregatiri dragi miresici!
    Ultima editare de MariaAntonia : 13.12.2014 13:13:01

Pagina 12 din 12 PrimulPrimul ... 2101112

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us