Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 22

Subiect: Cum reusiti sa va remontati dupa o zi obositoare?

Inregistrat
    15.01.2008

Implicit Re: cum reusiti sa va remontati dupa o zi obositoare?

Ca si Preity,numai ca eu ies in gradina,pt tigare si cafea. Plus miresicile, daca am loc de tati. Daca nu,apuc sa dorm si eu mai devreme,ca oricum zilnic ma trezesc la 5.30

Inregistrat
    23.11.2006

Citat Postat de alinagr Vezi mesajul
    Ca si Preity,numai ca eu ies in gradina,pt tigare si cafea. Plus miresicile, daca am loc de tati. Daca nu,apuc sa dorm si eu mai devreme,ca oricum zilnic ma trezesc la 5.30
    Eu am noroc ca suntem fiecare cu calc lui Si de cateva zile Cristina se culca la 23 cel mai tarziu si se trezeste cel mai devreme la 8 dimineata

Inregistrat
    29.01.2007

Citat Postat de rocsi6666 Vezi mesajul
    eu iau dimineata 2 lingurite de polen cu miere, pe stomacul gol (de cate ori imi aduc aminte)...sincer, de cand il iau, parca stau mai bine si cu nervii, si cu disponibilitatea catre copil...poate e si autosugestie, nu zic nu, dar fac fata mai bine stresului si oboselii.

Polenul este afrodiziac, anabolizant biologic, antibacterian, antidepresiv, antiinflamator, antiparazitar, antipiretic, antitoxic, biostimulator, dietetic, antianemic, diminueaza hemoragiile, scade colesterolul, euforizant, amelioreazã functiile cerebrale, gastrice, ale intestinului gros, functiile hepatice, sexuale, ale tiroidei, intervine în procesul cresterii, în procesul nasterii, amelioreazã structura pielii, întinereste mintea, creierul si viata emotionalã. Întãreste capilarele sanguine ,inima, sistemul imunitar. Este un tonic general.

Dap cunosc si eu beneficiile polenului,am facut si eu dupa ca am nascut o cura cam de o luna,apoi brusc mi s-a facut greata de la el,si nu am mai reusit deloc sa-l inghit,si tare rau imi pare,ma sinteam f bine cand luam

Inregistrat
    15.01.2008

Citat Postat de Preity Vezi mesajul
    Eu am noroc ca suntem fiecare cu calc lui Si de cateva zile Cristina se culca la 23 cel mai tarziu si se trezeste cel mai devreme la 8 dimineata
    Noi avem doar 1 calculator,dar cum tati sta toata ziua la munca,calculatorul e al meu

Inregistrat
    23.11.2006

Citat Postat de alinagr Vezi mesajul
    Noi avem doar 1 calculator,dar cum tati sta toata ziua la munca,calculatorul e al meu
    Pai daca am avea si noi doar unul,asa ar fi si la mine,in timpul zilei numai al meu.Dar daca ar fi avut pretentii la el tocmai seara,cred ca i l-as fi trantit in cap(ptr ca tocmai atunci pot sa stau cat vreau,ca stiu ca Cris nu se mai trezeste pana dimi).
    Chiar sunt foarte amarata acum.Am treminat curatenia in bucatarie si la noi in camera(la ei nu ma mai bag,ca am facut curat destul dupa ei timp de atatia ani,nu vreau sa le mai fac)si taaaaaare ar fi mers o tigara .Dar nu mai am si tati e inca la un client

Inregistrat
    15.11.2006

Eu fac asta chiar acum.

Am facut baie copilului,i-am dat sa pape, l-am culcat, am facut un dus fierbinte si-acum ma relaxez in pat, cu laptop'ul in brate.Mai stau putin si ma arunc cu nasul in perna.Maine este o noua zi
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    10.04.2008

eu am noroc pe doua planuri:cu tati ca are program flexibil si cand e acasa face absolut ORICE in casa.de la schimbat pampersi la spalat vase.si cu noris pt ca e ff cuminte si doarme 10 ore pe noapte si ziua inca doua reprize de 2 ore.asa ca zilele mele nu sunt deloc obositoare.plus ca iesim f mult la plimbare,restaurante,excursii,concerte...astea toate in 3 pentru ca nu-mi place sa-l las pe noris cu altcineva si eu sa ma distrez!

Inregistrat
    14.04.2008

Citat Postat de pufuleata Vezi mesajul
    eu am noroc pe doua planuri:cu tati ca are program flexibil si cand e acasa face absolut ORICE in casa.de la schimbat pampersi la spalat vase.si cu noris pt ca e ff cuminte si doarme 10 ore pe noapte si ziua inca doua reprize de 2 ore.asa ca zilele mele nu sunt deloc obositoare.plus ca iesim f mult la plimbare,restaurante,excursii,concerte...astea toate in 3 pentru ca nu-mi place sa-l las pe noris cu altcineva si eu sa ma distrez!
    foarte frumos

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us