Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 39

Subiect: Cameraman, fotograf in jud. Mehedinti

Inregistrat
    16.06.2007

Implicit Cameraman, fotograf in jud. Mehedinti

buna fetelor
    imi spuneti si mie care din voi ati contractat deja cameramanul care sunt preturile pentru 2009 ??? intra cumva si un numar de fotografii? pupici.

Inregistrat
    03.02.2008

Implicit Re: Mehedinti

Citat Postat de crisu_24 Vezi mesajul
    buna fetelor
    imi spuneti si mie care din voi ati contractat deja cameramanul care sunt preturile pentru 2009 ??? intra cumva si un numar de fotografii? pupici.
    Sunt cameramani care includ si un numar de fotografii scoase (cam in jur de 100) in pretul filmarii, iar restul ti le dau pe un cd.

Inregistrat
    28.02.2008

Smile Re: Mehedinti

in sfarsit mai ajung si eu sa scriu ...
    deci, eu stau cu pregatirile in felul urmator:
    - de decorarea salii ma voi ocupa eu (partea de idei mai ales) si verisoara viitorului sot, care tocmai si-a deschis firma de profil; am ales pana la urma aceasta varianta pt ca am mai multa incredere in ea; singura problema ar fi ca si ea sta in Timisoara, dar va merge acolo cu cel putin o zi inainte;
    - muzica am vorbit cu o formatie din zona mea (eu sunt din Caransebes), care este foarte ieftina si canta si foarte bine (parerea mea si nu numai) + un unchi de-al meu care s-a oferit sa faca pe DJ-ul si in care am foarte mare incredere (are experienta)...si s-ar putea sa il mai avem si pe Dan Stoichina la insistentele socrului meu, dar de asta deja nu ne mai ocupam noi
    - foto si video .....HEELLLLLLLPPPPPP...habar nu am unii buni in Severin, ca aia de la nunta cumnatului meu nu mi-au placut avem un prieten care se ocupa cu asa ceva si e de acolo, dar am vrea sa ne fie invitat, nu sa umble saracul cu aparatul foto dupa el non-stop si sa nu se distreze; daca nu, va trebui sa gasim in Timisoara si sa negociem transportul si cazarea.
    Precizez ca vrem un fotograf profesionist, care sa ne faca si un album doar cu noi 2 .........ideea este ca pozele si video sunt foarte importante pt noi.
    ....si cam atat!
    Inca nu am semnat la Traian, ca inca nu e gata restaurantul. Astept ca pe jar sa ne sune sa mergem sa semnam odata contractul ala!

va pup!!!

Inregistrat
    22.12.2006

Citat Postat de ginutza83 Vezi mesajul
    in sfarsit mai ajung si eu sa scriu ...
    deci, eu stau cu pregatirile in felul urmator:
    - de decorarea salii ma voi ocupa eu (partea de idei mai ales) si verisoara viitorului sot, care tocmai si-a deschis firma de profil; am ales pana la urma aceasta varianta pt ca am mai multa incredere in ea; singura problema ar fi ca si ea sta in Timisoara, dar va merge acolo cu cel putin o zi inainte;
    - muzica am vorbit cu o formatie din zona mea (eu sunt din Caransebes), care este foarte ieftina si canta si foarte bine (parerea mea si nu numai) + un unchi de-al meu care s-a oferit sa faca pe DJ-ul si in care am foarte mare incredere (are experienta)...si s-ar putea sa il mai avem si pe Dan Stoichina la insistentele socrului meu, dar de asta deja nu ne mai ocupam noi
    - foto si video .....HEELLLLLLLPPPPPP...habar nu am unii buni in Severin, ca aia de la nunta cumnatului meu nu mi-au placut avem un prieten care se ocupa cu asa ceva si e de acolo, dar am vrea sa ne fie invitat, nu sa umble saracul cu aparatul foto dupa el non-stop si sa nu se distreze; daca nu, va trebui sa gasim in Timisoara si sa negociem transportul si cazarea.
    Precizez ca vrem un fotograf profesionist, care sa ne faca si un album doar cu noi 2 .........ideea este ca pozele si video sunt foarte importante pt noi.
    ....si cam atat!
    Inca nu am semnat la Traian, ca inca nu e gata restaurantul. Astept ca pe jar sa ne sune sa mergem sa semnam odata contractul ala!

va pup!!!
    iti recomand cu mare drag pe Anita Georgescu de la mineti ca si fotograf. Este o adevarata profesionista. eu am avut-o la nunta si din mainile ei au iesit poze si 2 albume digitale superbe. Cat despre cameraman nu iti recomand pt ca si eu am avut parte de dezamagire la nunta in ceea ce il priveste.

Mutatia MTHFR C677T -heterozigota

Inregistrat
    28.02.2008

Smile Re: Mehedinti

merci de raspuns, Anca. poti sa-mi dai pe pm un nr de tel de-al ei? s-ar putea sa ajungem in severin in viitorul apropiat si as vrea sa ii vb cu ea, eventual sa vedem si ceva poze facute de ea

Inregistrat
    16.06.2007

Buna fetelor,

si eu sunt in cautarea cameramanului, sper ca in decursul acestei saptamani sa fac rost de niste numere de telefon iar in cazul in care cineva imi place o sa-i dau si arvuna ( ginutza te anunt si pe tine, momentan am nr. de tel al unei agentii care ofera si foto/video , spune-mi daca te intereseaza).
    Vreau sa-mi spuneti si mie daca voi va veti pregatii cu un dans al vostru...e o chestie care ma macina momentan caci am vazut ca este ultima fitza.

Inregistrat
    16.06.2007

fetelor sunt dezamaita de cameramanii din severin !!!! tot ce am vazut eu pana acum nu mi-a placut. (

Inregistrat
    16.06.2007

buna miresici,

sunt in cautarea cameramanului, mi l-a recomandat cineva pe frunza viorel, voi ati auzit de el ?? pupii

p.s. cu placere ginutza

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us