Pagina 2 din 24 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 185

Subiect: Muzica (DJ, formatii, etc) Mehedinti

Inregistrat
    03.02.2008

Implicit Re: Mehedinti

Intr-adevar la Decebal am nunta, dar am luat formatia de la El Grande OK, de asta nu ti-am recomandat-o pe cea de acolo (avem nunta in aceeasi zi). Cam toate formatiile canta si muzica usoara daca la asta te refereai.Mai bine mergi acolo si ii rogi sa cante cate o melodie din fiecare gen, noi asa am procedat.

Inregistrat
    27.02.2008

Citat Postat de yannia Vezi mesajul
    Intr-adevar la Decebal am nunta, dar am luat formatia de la El Grande OK, de asta nu ti-am recomandat-o pe cea de acolo (avem nunta in aceeasi zi). Cam toate formatiile canta si muzica usoara daca la asta te refereai.Mai bine mergi acolo si ii rogi sa cante cate o melodie din fiecare gen, noi asa am procedat.
    Multumesc din suflet! sper ca m-ai salvat...din pacate eu nu mai locuiesc in Severin, dar o sa rog pe cineva sa mearga sa-i asculte.
    Am obs ca avem in aceeasi zi...poate ne vedem prin oras
    Noi am avut deja cununia in Germania, in Severin vrem numai sa sarbatorim cu toata familia si prietenii si sa facem botezul fiului nostru. Oricum o sa ma imbrac in rochie de mireasa, ca sa ma vada si cei de aks . Ti se pare aiurea faptul ca nu ne casatotim in aceeasi zi si totusi ma imbrac in rochie de mireasa?

Inregistrat
    25.06.2008

nu stiu fetelor dar eu cred ca este prea mult 1500 de euro ptr cei de la procesul etapei,pai la anul cand voi face eu nunta vor cere 2000,dar Puiu Codreanu sau Snda Argint, cat vor cere?Sotul meu castiga 1500 euro pe luna,si ma intreb cei din sev cu salariile alea mici cum isi permit.Sincer daca faci un calcul: 3000 de euro restaurantul,1500-2000 muzica din sev ca alta este si mai scump,500-600euro costumatiile,300 decorul++invitatiile++etc ajungi la 10000 euro.Va dati seama ei castiga intr-o seara cat castiga un severinean in 4-5 luni de zile.Stiu ca fiecare se gandeste ca nunta lui sa fie frumoasa dar cred ca trebuie sa fac imprumut sa acoperi cheltuielile .Spuneti-mi voi cum va descurcati cu atatea cheltuieli?

Inregistrat
    22.12.2006

Citat Postat de adi08 Vezi mesajul
    nu stiu fetelor dar eu cred ca este prea mult 1500 de euro ptr cei de la procesul etapei,pai la anul cand voi face eu nunta vor cere 2000,dar Puiu Codreanu sau Snda Argint, cat vor cere?Sotul meu castiga 1500 euro pe luna,si ma intreb cei din sev cu salariile alea mici cum isi permit.Sincer daca faci un calcul: 3000 de euro restaurantul,1500-2000 muzica din sev ca alta este si mai scump,500-600euro costumatiile,300 decorul++invitatiile++etc ajungi la 10000 euro.Va dati seama ei castiga intr-o seara cat castiga un severinean in 4-5 luni de zile.Stiu ca fiecare se gandeste ca nunta lui sa fie frumoasa dar cred ca trebuie sa fac imprumut sa acoperi cheltuielile .Spuneti-mi voi cum va descurcati cu atatea cheltuieli?
    Pai te descurci ca nu ai incotro, poate iesi mai ieftin daca iei dj si asa te gandesti ca scutesti 1500 euro.
    cat despre tarifele formatiilor, sa sti ca nu sunt cei mai scumpi ei.
    Cei care canta pe vapor aproape de Orsova cereau cand s-au interesat de ei anul trecut niste prieteni, 1700 de euro.

Mutatia MTHFR C677T -heterozigota

Inregistrat
    25.06.2008

chiar daca eu cred ca este mult pana la urma nu mai conteaza,dar sa stii ca Asproiu ia in jur de 1000-2000 ron si canta foarte frumos.bine eu ma refeream ca este mult ptr severin,eu o sa iau pe cine imi place mai mult si asta este;Apropo tu ai facut nunta?unde?

Inregistrat
    25.06.2008

fetelor va rog frumos sa ma ajutati.daca are cineva ideea despre cei de la topaz Lucian Cojocaru daca a cantat la cineva la nunta si poate sa imi spuna mai multe sau sa imi dea un nr de tel,ptr ca imi plac foarte mult

Inregistrat
    08.10.2007

Adi, poate te orientezi spre DJ. Eu am avut DJ la nunta si a fost foarte bine. A fost muzica pentru toate gusturile, cantata nu tzipata, nu s-au facut glume proaste de catre cantareti, nu a fost nevoie sa se dea bani la lautari. Tipul era de treaba si ne-a adus ca bonus fumigene colorate si jocuri de lumini.

Inregistrat
    03.11.2008

Implicit Re: Muzica (DJ, formatii, etc) Mehedinti

fetelor pe mine mă costa muzica(formația) 1600 de euro...ce ziceți?....dar îmi plac cum cânta la nebunie
    [/SIGPIC]iubește ca sa fi iubit

Pagina 2 din 24 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us