Pagina 19 din 19 PrimulPrimul ... 9171819
Rezultate de la 145 la 150 din 150

Subiect: Restaurante in Severin

Inregistrat
    11.04.2007

Implicit Re: Nunta in Severin

Multumesc mult pentru raspuns. Sa speram ca va fi bine cu restaurantul!
    Totusi, ce fac cu aranjatul parului si cu machiajul?
    Nu stiu unde sa postez ca sa-mi raspunda si mie cineva care cunoaste saloanele de infrumusetare din Severin si care m-ar putea indruma spre ceva bun.

Inregistrat
    16.09.2013

Implicit Re: Nunta in Severin

Citat Postat de Adam_Roxana_86 Vezi mesajul
    Buna,

Zilele trecute am facut un tur al restaurantelor din Severin si imprejurimi, avand la randul meu nunta in 2014

Printre cele vazute este si Taboo. Ca si locatie e superb, e padurea de jur imprejur, e aer proaspat, se aud pasari, mi-a placut mult zona insa din pacate locatia nu este intretinuta. Tavanul este jos si sunt fel de fel de chestii agatate de el, podeaua este complet nefinisata (ei zic rustic) si murdara iar inauntru din pacate miroasea a birt.

Pe langa asta parerea generala a Severinenilor este ca e un loc ieftin si atunci cand au nunti acolo dau mai putini bani) Mie mi se pare aiurea dar asta mi s-a zis. Tine cont ca noi nu locuim in Severin insa acolo m-am nascut si am ales sa facem nunta in orasul natal si nu Bucuresti avand multi invitati din Severin pentru care costurile unei nunti in Bucuresti ar fi fost mult mult prea mari.

Eu personal nu recomand Taboo desi ca meniu au fost cei mai accesibili (100-110 ron cu tot cu apa plata si minerala, fructe, cafele si aranjarea salii).

Iti dau topul meu de locatii "sexy" pt nunta:

La Nasul (fostul cinema Flacara, unde ne altfel am si rezervat sala
    Tudor (ambele sali sunt foarte frumoase)
    Grand OK
    Hotel Palace
    Restaurant Good

Sper sa te ajute si spor cu pregatirile
    Ce capacitate are restaurantul La Nasul si cat costa meniul?
    ms,

Inregistrat
    17.07.2013

Implicit Re: Restaurante in Severin

Hello miresici
    Va rog daca se poate sa ma ajutati cu cateva informatii. De loc nu sunt din Severin, dar viitorul sot da
    Am nevoie va rog de niste date de contact pentru coafat si machiaj profesional (cu produse pe masura) plzzz
    Nunta va avea loc la restaurantul Tudor, sala mica. Stiti cam cum sunt meniurile, cum este staff-ul de la restaurant? A intampinat careva vreo problema?? Va multumesc si spor la organizat

Inregistrat
    19.10.2014

Smile Re: Restaurante in Severin

Buna, sunt Dalia, o sa am nunta in 2016, si desi mai este mult timp pana la nunta, sunt foarte nelinistita si nehotarata in ceea ce priveste restaurantul. O sa fie in jur de 150/180/200 de persoane si am de ales intre restaurantul Caprice si Good. La Good imi place foarte mult eleganta salii si mocheta din sala, dar imi este teama ca o sa fie ingramadeala si nu imi plac deloc de stalpii de sustinere a constructiei din mijlocul salii. La Caprice imi place locul mesei de prezidiu si sala care pare spatioasa, dar nu imi place deloc grasia de la intrare si culoarea albasta care predomina in sala, mi se pare greu de asortat cu un aranjament floral de o alta culoare(fata de rosul si cremul de la Good, care sunt super ok). Puteti sa imi dati niste sfaturi, daca ati fost la nunti care au fost la aceste restaurante, cum vi s-a parut spatiu din sala, mancarea, atentia ospatarilor fata de invitati si alte detalii.

Inregistrat
    16.01.2015

Buna fetelor!!!

O sa ma marit anul acesta in toamna daca o sa gasesc local. Cautam de ceva timp un restaurant in Severin si imprejurimi pentru ~80-100 invitati. Imi puteti sugera niste restaurante dragute cu mancare buna deja testata??
    Daca ati avut nunta in urmatoarele locatii, please help!! Si alte sugestii sunt mai mult decat bine venite

1. Restaurantul Carol - l-am vazut doar in poze pe FB si din niste comentarii am inteles ca mancarea ar fi fff proasta.
    Daca a facut cineva nunta acolo (sau invitat) poate sa-mi spuna cum a fost meniul?

2. Restaurantul Continental ( Gura Vaii) ar fi a doua optiune dar nu stiu inca cum arata si cum este mancarea...

Inregistrat
    16.01.2015

Citat Postat de crissral Vezi mesajul
    Buna fetelor!!!

O sa ma marit anul acesta in toamna daca o sa gasesc local. Cautam de ceva timp un restaurant in Severin si imprejurimi pentru ~80-100 invitati. Imi puteti sugera niste restaurante dragute cu mancare buna deja testata??
    Daca ati avut nunta in urmatoarele locatii, please help!! Si alte sugestii sunt mai mult decat bine venite

1. Restaurantul Carol - l-am vazut doar in poze pe FB si din niste comentarii am inteles ca mancarea ar fi fff proasta.
    Daca a facut cineva nunta acolo (sau invitat) poate sa-mi spuna cum a fost meniul?

2. Restaurantul Continental ( Gura Vaii) ar fi a doua optiune dar nu stiu inca cum arata si cum este mancarea...
    Daca ati avut nunta in resturantele mentionate mai sus, va rog sa ma ajutati cu niste pareri/sugestii!!!

Pagina 19 din 19 PrimulPrimul ... 9171819

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us