Pagina 2 din 19 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 150

Subiect: Restaurante in Severin

Inregistrat
    03.02.2008

Implicit Re: Mehedinti

Ma bucur ca ati rezolvat intr-un fel problema restaurantului. La Hanul Marinarului (langa Dunare) este destul de micut spatiul si este compartimentat.

Inregistrat
    28.02.2008

acolo (la hanul marinarului) nici nu am mai mers, pentru ca am trecut pe langa el si ne-am dat seama ca e prea mic.va multumesc pentru sugestiile oferite. cand mergem sa semnam contractul (adica imediat dupa ce termina de renovat restaurantul) vom face poze si o sa va arat si voua.
    inca odata, daca va intereseaza ceva in Timisoara, spuneti si cu ce pot va ajut.

Inregistrat
    16.06.2007

Buna

Ginutza nu ne spui si noua ceva despre preturi (daca poti), ma gandesc ca fiind un restaurant nou are si preturi piperate !!!
    Eu cand ti-am spus de hanul marinarului m-am referit mai mult la terasa (cred ca este mai mare decat restaurantul).
    Fetelor este vreo cantina care are un aspect placut in Severin ? Credeti ca iesi mai avantajos daca faci nunta la o cantina? Voi v-ati gandit la varianta asta?
    Ultima editare de miyria : 25.08.2011 23:34:23 Motiv: reclama

Inregistrat
    03.02.2008

Singura cantina cu aspect placut din Severin este cea de la Domnul Tudor (liceul nr.1), care momentan este in renovare (s-au pus termopane, s-a zugravit). Dupa parerea mea nunta la cantina necesita mai mult timp cu pregatirile intrucat ai si grija meniului pe care vrei sa-l servesti.

Inregistrat
    28.02.2008

Thumbs up Re: Mehedinti

buna fetelor,
    scuze pt absenta . crisu, noi platim meniul intre 100-110 RON/ pers. (inca nu e stabilit pretul exact, asta cand vom semna contractul).mi se pare ok. si la cazare e oferta de 1000 RON(adica 10 mil vechi) pt 30 de persoane, ceea ce e super ok. si noi nici nu am prea avut de ales, ca avem destul de multi invitati si Londonul era mic, Parcul era ocupat la data stabilita (pe care nu am vrut sa o schimbam) si nu incapeau nici acolo toti in sala mare, la Grande OK cereau avans de 30 mil, ceea ce mi se pare cam mult si nici nu era deschis cand am mers noi sa vedem sala.
    eu acum stau linistita cateva luni, ca de restul ne ocupam mai incolo.
    apropo de cantine...cumnatul meu (fratele viitorului sotior) are nunta anul acesta la cantina de langa Decebal, nu stiu exact cum se numeste. cica e renovata de vreo 2-3 ani si arata foarte bine. cat despre organizarea nuntii la cantina...eu zic ca daca nu ai pe cineva de incredere la bucatarie si nu ai de unde sa duci materia prima, sa nu trebuiasca sa o cumperi de la noi, nu se merita. ei au ales varianta cu cantina pt ca nasul lor este bucatar sef si se va ocupa el de tot ce inseamna mancare si e mai sigur ca nu vor fi furati. altfel...eu una nu ma incumet. mi se pare mult mai ok la restaurant.
    sper sa va ajute sfatul meu....va pup si

Inregistrat
    14.08.2008

Hei.. Mie imi place mult Orsova.. Sunt din Timisoara, am fost doar de cateva ori acolo, asa ca nu prea cunosc orasul. Stiti ceva restaurante pe malul Dunarii? Stiu ca este unul intr-un parc.. Cel mai mult mi-ar placea sa fac nunta pe un vapor, banuiesc ca e destul de scump.. Este vreun vapor in Mehedinti disponibil pt o nunta de 100 persoane? In constanta stiu ca e, dar e prea departe..

Inregistrat
    28.02.2008

Unhappy Re: Mehedinti

fetelor, incep sa am indoieli serioase legate de restaurant. l-am vazut pt prima oara acum o saptamana si nu mi-a placut. am incercat sa ma conving ca sunt eu prea pretentioasa si prea mofturoasa, dar mie tot nu-mi place. sunt foarte trista. spuneti-mi va rog ce sa fac. noi am avea peste 200 de invitati si am fi dispusi sa cautam si pe langa severin, daca in oras nu gasim, dar nu stim unde altundeva am putea merge. puteti sa-mi sugerati o alternativa?

Inregistrat
    16.06.2007

Citat Postat de ginutza83 Vezi mesajul
    fetelor, incep sa am indoieli serioase legate de restaurant. l-am vazut pt prima oara acum o saptamana si nu mi-a placut. am incercat sa ma conving ca sunt eu prea pretentioasa si prea mofturoasa, dar mie tot nu-mi place. sunt foarte trista. spuneti-mi va rog ce sa fac. noi am avea peste 200 de invitati si am fi dispusi sa cautam si pe langa severin, daca in oras nu gasim, dar nu stim unde altundeva am putea merge. puteti sa-mi sugerati o alternativa?

regal sun, e nou si foarte frumos.

Pagina 2 din 19 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us