Pagina 3 din 19 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 150

Subiect: Restaurante in Severin

Inregistrat
    22.12.2006

Implicit Re: Mehedinti

Citat Postat de ginutza83 Vezi mesajul
    fetelor, incep sa am indoieli serioase legate de restaurant. l-am vazut pt prima oara acum o saptamana si nu mi-a placut. am incercat sa ma conving ca sunt eu prea pretentioasa si prea mofturoasa, dar mie tot nu-mi place. sunt foarte trista. spuneti-mi va rog ce sa fac. noi am avea peste 200 de invitati si am fi dispusi sa cautam si pe langa severin, daca in oras nu gasim, dar nu stim unde altundeva am putea merge. puteti sa-mi sugerati o alternativa?
    Cambera, Grand Ok sau Rustic Ok de linga autogara au o capacitate de 200-300 locuri(e valabil pt grand ok si rustic in cazul in care vrei sa pui mese si pe terasa).

Mutatia MTHFR C677T -heterozigota

Inregistrat
    28.02.2008

Implicit

Citat Postat de crisu_24 Vezi mesajul
    regal sun, e nou si foarte frumos.
    poti sa-mi spui si pe unde este? s-ar putea sa venim la severin sapt asta si am vrea sa cautam variante. merci

am uitat sa spun ca vom avea in jur de 200 de invitati. acum ne chinuim sa mai taiem de pe lista in cazul in care nu gasim ceva suficient de mare.
    Ultima editare de miyria : 25.08.2011 23:35:43 Motiv: mesaje consecutive

Inregistrat
    16.06.2007

Implicit

poti sa-mi spui si pe unde este? s-ar putea sa venim la severin sapt asta si am vrea sa cautam variante. merci

regal sun este pe langa strada smardan (cea unde sunt magazinele cu rochii de mireasa) - este el padrino pe langa, pe partea dreapta iar regal sun se afla pe partea stanga. scuze ca nu pot sa-ti dau adresa exacta dar nici eu nu sunt din severin si habar nu am cum se numeste strada. pupi

am uitat sa spun ca vom avea in jur de 200 de invitati. acum ne chinuim sa mai taiem de pe lista in cazul in care nu gasim ceva suficient de mare.

la regal sun , sala de sus, intra 300 de persoane pentru ca este supraetajata sala. un loc fain ar fi si continental gura vaii ( poti face in aer liber pe malul dunarii aici unde este un peisaj superb ).
    Ultima editare de miyria : 25.08.2011 23:36:08 Motiv: mesaje consecutive

Inregistrat
    28.02.2008

Citat Postat de crisu_24 Vezi mesajul
    la regal sun , sala de sus, intra 300 de persoane pentru ca este supraetajata sala. un loc fain ar fi si continental gura vaii ( poti face in aer liber pe malul dunarii aici unde este un peisaj superb ).
    merci mult de tot de ajutor! spune-mi te rog unde e regal sun. m-ai facut foarte curioasa! sper din tot sufletul sa putem veni in acest week-end la severin si as vrea sa mergem sa vedem si restaurantul asta. cam de cand e deschis? inca odata, mii de multumiri

Inregistrat
    16.06.2007

Implicit

crisu, stii cumva daca e liber la restaurantul tau in data de 25 iulie? ca poate e destul de mare.

buna
    restaurantul unde fac eu are o capacitate de 160 (am fost la o nunta acolo de 180 de pers. dar a fost inghesuiala), cred ca data pe care o vrei tu este libera pentru ca inca nu stie multa lume de acest restaurant ( oficial se va redeschide in noiembrie ) si nici nu place tuturor fiind rustic. sa ne dai de veste dupa ce ajungi prin severin , mult noroc , pupiii.

merci mult de tot de ajutor! spune-mi te rog unde e regal sun. m-ai facut foarte curioasa! sper din tot sufletul sa putem veni in acest week-end la severin si as vrea sa mergem sa vedem si restaurantul asta. cam de cand e deschis? inca odata, mii de multumiri

la regal sun totul este nou, s-a deschis in luna august. pretul meniului este max 130 lei si min 110 lei. are si o terasa undeva in spate iar sala de sus are mese rotunde ( mie personal mi-a placut). este deja destul de solicitat din cate am observat eu , daca va place va doresc multa bafta sa fie data neocupata. pupiiii
    Ultima editare de miyria : 25.08.2011 23:39:30 Motiv: mesaje consecutive

Inregistrat
    28.02.2008

fetelor, am schimbat orasul in care vom face nunta (dupa cum vedeti si la profil). am mutat-o in orasul meu natal, pentru ca nu am gasit alt restaurant cu capacitate destul de mare in severin care sa ne mai si placa. am fost la regal sun si ne-a placut foarte mult, chiar ni s-a parut superb, dar, din pacate, nu mai este liber decat duminica, ceea ce pt noi nu era ok. daca sunteti in cautare, s-a mai deschis un restaurant, se numeste persia si este la principala, catre gura vaii, imediat dupa benzinaria petrom (cred). nu stiu exact cum sa explic si acolo este aranjat foarte dragut, dar intra inghesuiti 190 de oameni si nu mai prea este spatiu de dans. asta e decorat in stil oriental.
    asta nu inseamna ca nu voi mai intra pe acest subiect sa mai vb asa, ca intre fete.
    va poop si spor la pregatiri!

Implicit Re: Restaurante in Severin

fetelor a facut cineva nunta afara la rustic ok?...cum ati amenajat pe acolo? ca noi acolo o sa facem si totul e asa cu mult lemn...nu stiu ce culori sa folosesc....

Inregistrat
    22.12.2006

Implicit Re: Restaurante in Severin

Citat Postat de mandolina Vezi mesajul
    fetelor a facut cineva nunta afara la rustic ok?...cum ati amenajat pe acolo? ca noi acolo o sa facem si totul e asa cu mult lemn...nu stiu ce culori sa folosesc....
    eu am facut in sala mica si de dansat s-a facut afara.
    Toata lumea lumea a fost incantata de terasa, insa ca sa faci nunta exclusiv pe terasa nu stiu daca va fi confortabil pt invitati sa sta 8-10 ore pe acele bancute de lemn.
    Cel putin asa mi s-a spus de cineva care a fost la o nunta acolo si zicea ca nu mai stia cum sa mai stea pe bancuta.
    Oricum nu inteleg de ce nu faceti in sala mica cu posibilitatea de a iesi sa jucati in terasa, pt ca oricum terasa va fi goala.
    Ca si culoare eu nu cred ca este vreo restrictie doar pt ca este mult lemn, ce iti place tie este ok.

Mutatia MTHFR C677T -heterozigota

Pagina 3 din 19 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us