Pagina 272 din 272 PrimulPrimul ... 172222262270271272
Rezultate de la 2.169 la 2.176 din 2176

Subiect: Off-topicul miresicilor de 2007

Inregistrat
    08.02.2007

Implicit Re: Off-topicul miresicilor de 2007

va pup si eu dragelor

abia acum am vazut ca ati mai scris pe aici, cam putin, ce-i drept, dar oricum

Ionela, cand mai punem si noi de-o intalnire in formula extinsa?
    Calatoriile mele prin lume - 7 continente, 70++ de tari, peste 350 de destinatii... and counting In 2015 am ajuns pe toate cele 7 continente.

http://www.printreranduri.com/

Inregistrat
    07.11.2006

Citat Postat de Ritzi Vezi mesajul
    va pup si eu dragelor

abia acum am vazut ca ati mai scris pe aici, cam putin, ce-i drept, dar oricum

Ionela, cand mai punem si noi de-o intalnire in formula extinsa?
    Ionela ne e datoare, cum se face mai cald afara eu zic sa n-o iertam

R, ma bucur ca v-ati hotarat! Felicitari!!!! Te pot ajuta cu Top 10 Londra, harta metroului etc daca vrei.

Inregistrat
    07.11.2006

Citat Postat de butterfly_ionela Vezi mesajul
    Da, si eu sper sa ne vedem la primavara... mi-e tare dor de voi... sa mai miresim, sa ne si vedem. Pacat ca stam cam prost la capitolul 'timp'. De ce nu ai voie sa te dai jos din pat? Poate ca ai mai spus, dar recunosc ca nu m-am uitat in urma... Sper ca tu si bebe sunteti bine.

Va pup pe toate fetelor
    Am avut o problema cu un hematom, dar se rezolva

Inregistrat
    08.02.2007

Citat Postat de maxine Vezi mesajul
    Ionela ne e datoare, cum se face mai cald afara eu zic sa n-o iertam

R, ma bucur ca v-ati hotarat! Felicitari!!!! Te pot ajuta cu Top 10 Londra, harta metroului etc daca vrei.
    chiar vroiam sa iti zic, nu stiam daca ai vazut noroc cu intalnirea noastra, ca mai dura nu stiu cat pana sa ne hotaram unde mergem

edit: saru'mana, vad ca am si eu Top 10 Londra, si oricum am PROPRIUL top 10 pup
    Calatoriile mele prin lume - 7 continente, 70++ de tari, peste 350 de destinatii... and counting In 2015 am ajuns pe toate cele 7 continente.

http://www.printreranduri.com/

Inregistrat
    07.11.2006

Citat Postat de Ritzi Vezi mesajul
    chiar vroiam sa iti zic, nu stiam daca ai vazut noroc cu intalnirea noastra, ca mai dura nu stiu cat pana sa ne hotaram unde mergem

edit: saru'mana, vad ca am si eu Top 10 Londra, si oricum am PROPRIUL top 10 pup
    Am vazut, ati facut o alegere foarte buna De abia astept sa te intorci cu poze si impresii
    Foarte bine ca ai ghidul, pe mine m-a ajutat enorm si la orientarea in spatiu. In Londra am observat ca Top 10 e un ghid foarte popular, majoritatea turistilor il aveau in mana, in limbi diferite desigur

Inregistrat
    04.05.2007

Neatza miresici de 2007.
    Am vazut ca doar pe topicul nostru "...2007" nu s-a mai scris de muuult. Pe celelalte e activitate mare. Haideti, ce facem??? Ne dam batute??? Vreti sa zica miresicile astea "mai proaspete" ca ne-am ramolit? Ca am imbatranit (ca in reclama la....ciocolata)?????

Eu sarbatoresc maine 3 ani de la nunta...deci sunt MIRESICA DE 2007 si m am gandit sa revigorez un pic topic ul....

Va pup si va doresc o zi minunata !!!!!!!!!!!!!

La multi ani Dumitritelor&Dumitrilor !!!!
    Imagini atasate Imagini atasate

Cum se mai distreaza Furnicutza Monya:

(click pe link pentru a vedea tot ce-i nou)

Inregistrat
    10.03.2007

doamne nu s-a mai scris de un car de ani la subiectul acesta! oare am ramas asa de putine miresici de 2007 prin zona?
    dc mai e cineva sa dea un semn de viata!
    despre mine: anul asta implinim 5 ani de casnicie, momentan locuim in Belgia iar de 3 luni a aparut in viaata noastra o minune de baietel.

Inregistrat
    07.11.2006

Citat Postat de hbiutza Vezi mesajul
    doamne nu s-a mai scris de un car de ani la subiectul acesta! oare am ramas asa de putine miresici de 2007 prin zona?
    dc mai e cineva sa dea un semn de viata!
    despre mine: anul asta implinim 5 ani de casnicie, momentan locuim in Belgia iar de 3 luni a aparut in viaata noastra o minune de baietel.
    Ce tare! Nu credeam ca o sa mai scrie cineva vreodata aici. Felicitari pentru bebe, sa va traiasca si sa fie sanatos!

Pagina 272 din 272 PrimulPrimul ... 172222262270271272

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us