Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 78

Subiect: Magician

Inregistrat
    30.08.2008

Implicit Magician

fetelor, stateam asa si ma gandeam, cu toate ca mai e destul pana la nunta, nu am gasit nici restaurant inca, dar ma gandesc la toate din timp...
    as chema la nunta un magician dar as fii vrut parerile voastre mai intai daca ar fii un moment frumos si daca a avut cineva magician la nunta sa ne impartaseasca si noua cum a fost...
    pupici

Inregistrat
    08.02.2009

Implicit Re: magician

si pe mn m ar interesa subiectul asta..parca ar scoate nunta din rutina ..ceva nou si dragut..

Inregistrat
    07.02.2009

Eu am facut contract cu magicianul prin agentia Hocus Pocus din Bucuresti. Prestatia sa si a asistentei dureaza in jur de 20 de min.
    You must find the gist, otherwise life is just an innuendo!

Inregistrat
    30.08.2008

Citat Postat de cata_cristi Vezi mesajul
    Eu am facut contract cu magicianul prin agentia Hocus Pocus din Bucuresti. Prestatia sa si a asistentei dureaza in jur de 20 de min.

ne poti spune si cat te costa, te rugam?
    pupici

Inregistrat
    13.10.2008

Citat Postat de dutza Vezi mesajul
    ne poti spune si cat te costa, te rugam?
    pupici
    Si mirele meu ar vrea un magician dar nu stim cum sa dam de unul si cam cat ne-ar costa...ne spui si noua ...

Inregistrat
    07.02.2007

Citat Postat de dutza Vezi mesajul
    fetelor, stateam asa si ma gandeam, cu toate ca mai e destul pana la nunta, nu am gasit nici restaurant inca, dar ma gandesc la toate din timp...
    as chema la nunta un magician dar as fii vrut parerile voastre mai intai daca ar fii un moment frumos si daca a avut cineva magician la nunta sa ne impartaseasca si noua cum a fost...
    pupici
    mai, eu am vazut magician la zilele de nastere ale copiilor, la nunta nu stiu ce sa zic. Nu m-ar deranja ca nuntas, insa dupa parerea mea momentele mai speciale la nunta ori sunt mai personale (au ceva in leg cu mirii) ori aveti pe cineva care ridica mesenii de la masa (muzica sau ceva de genul asta).

Inregistrat
    22.10.2007

Citat Postat de ella-ling Vezi mesajul
    mai, eu am vazut magician la zilele de nastere ale copiilor, la nunta nu stiu ce sa zic. Nu m-ar deranja ca nuntas, insa dupa parerea mea momentele mai speciale la nunta ori sunt mai personale (au ceva in leg cu mirii) ori aveti pe cineva care ridica mesenii de la masa (muzica sau ceva de genul asta).
    La asta m-am gandit si eu si am deschis subiectul asta ca m-a intrigat. Magician ca "entertainer" am vazut la ziua de nastere a nepotului meu, si la gradi la care am lucrat... Eu nu cred ca m-ar interesa ce ar face un magician la nunta, as iesi la aer... nu mi se pare ca poate prinde "pe scara larga" la adulti...

Inregistrat
    25.01.2007

Citat Postat de evenstar Vezi mesajul
    La asta m-am gandit si eu si am deschis subiectul asta ca m-a intrigat. Magician ca "entertainer" am vazut la ziua de nastere a nepotului meu, si la gradi la care am lucrat... Eu nu cred ca m-ar interesa ce ar face un magician la nunta, as iesi la aer... nu mi se pare ca poate prinde "pe scara larga" la adulti...

Poate dispare mireasa. Aia da magie

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us