Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425
Rezultate de la 193 la 194 din 194

Subiect: Grant Sala

Inregistrat
    25.09.2013

Implicit Re: Grant Sala

Citat Postat de bianca. Vezi mesajul
    Hello hello!!!
    A avut cineva nunta, sau a fost de curand la o nunta la Grant Sala??? Vreau si eu pareri despre servire, mancare... si altfel de detalii de genul asta...
    Ultima parere pe care am auzit-o n-a fost tocmai favorabila,am inteles ca nu au ospatarii si bucatarii lor, ci aduc acele persoane doar pentru nunti sau altfel de evenimente si ca nu prea au facut fatza... Si o alta problema a fost cu toaletele, care sunt cam mici si nu sunt doar pt restaurant ci si pt terasa...

Bucatarii sunt ai lor , dar din ospatari doar o parte. Nu au facut fata poate din cauza ca nu au avut mirii ospatari suficienti cat pentru invitati.
    Am fost la o nunta acolo si totul s-a miscat super repede si bine. Trebuia sa opteze pentru 1 ospatar la 20 persoane. Acum depinde si daca nu vrei bautura pe mese si vrei sa serveasca ospatarul, atunci clar tre mai multi, pentru ca unu vrea cola, altul vin, samd.
    eu am optat sa fac nunta tot la grand sala, o sa fie in septembrie.
    cu baile, da, e o problema, dar poti inchiria terasa si atunci nu mai are cine sa vina din exterior.
    Eu am optat sa tin terasa pentru invitatii nostrii , iar primirea acestora sa aiba loc acolo. E mai placut si pentru invitati , mai ies la o tigara, mai socializeaza cu alte persoane...
    sper sa fie la fel de frumos ca si la prietena mea.
    Patronul e foarte deschis si poti stabili cu el de la inceput criterii de genul: cati ospatari, cati bucatari, care din bucatari sa pregateasca mancarea, etc...
    Bafta si o nunta asa cum iti doresti!

Inregistrat
    25.09.2013

Implicit Re: Grant Sala

Citat Postat de bianca. Vezi mesajul
    Hello hello!!!
    A avut cineva nunta, sau a fost de curand la o nunta la Grant Sala??? Vreau si eu pareri despre servire, mancare... si altfel de detalii de genul asta...
    Ultima parere pe care am auzit-o n-a fost tocmai favorabila,am inteles ca nu au ospatarii si bucatarii lor, ci aduc acele persoane doar pentru nunti sau altfel de evenimente si ca nu prea au facut fatza... Si o alta problema a fost cu toaletele, care sunt cam mici si nu sunt doar pt restaurant ci si pt terasa...
    se pare ca incepand cu pregatirile pt nunta, am avut ceva surprize: bucatarii s-au schimbat deja, conditiile s-au schimbat si preturile meniului la fel ( cam dublate fata de ce ni s-a spus la inceput)...., au aparut alte taxe de care nu ni s-a spus in momentul in care am platit avansul

Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us