Pagina 2 din 27 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 209

Subiect: Stiu sotii/ prietenii/ iubitii vostri ce faceti voi aici??

Inregistrat
    10.07.2006

Implicit Re: stiu sotii/ prietenii/ iubitii vostri ce faceti voi aici ??

...si iubi al meu stie..cateodata ii mai arat poze cu ce gasesc interesant...chiar si pe colega mea de birou de la servici am innebunit-o..

Inregistrat
    20.09.2006

Si prietene mele stiu
    Si iuby e la fel de informat tot ce citesc si mi se pare interesant, orice idee noua..deja stie cand ii zic ca am o idee noua ca sigur e de la miresicile mele

Inregistrat
    21.08.2006

Smile Re: stiu sotii/ prietenii/ iubitii vostri ce faceti voi aici ??

Puiul meu stie si el, dar in mare. Ii place sa ma necajeasca cu faptul ca am devenit dependenta de voi! Dar nu stie toate detaliile, pentru ca eu consider ca sunt discutii intre fete, si imi place sa pastrez asta intre noi!

Stefania Mihaela

Inregistrat
    20.09.2006

Citat Postat de kala_elena
    Puiul meu stie si el, dar in mare. Ii place sa ma necajeasca cu faptul ca am devenit dependenta de voi! Dar nu stie toate detaliile, pentru ca eu consider ca sunt discutii intre fete, si imi place sa pastrez asta intre noi!
    Normal ca nici al meu nu stie tot ce povestim noi aici doar ce tine de nunta noastra- strictul necesar!

Inregistrat
    21.08.2006

Smile Re: stiu sotii/ prietenii/ iubitii vostri ce faceti voi aici ??

Citat Postat de andana
    Normal ca nici al meu nu stie tot ce povestim noi aici doar ce tine de nunta noastra- strictul necesar!
    Asa e! Idei noi, sfaturi interesante etc etc. Nu am de ce sa ii ascund ceva, dar micile noastre barfe, unele rautati pe care le-am citit aici, nu are rost sa i le spun, si-ar schimba parerea despre site si nu vreau!

Stefania Mihaela

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de cata_enea
    L-am "citat" pe sotul meu la capitolul "soacre"...si mi-a trecut un subiect prin minte...

stiu jumatatile voastre (noastre) ce vorbim noi aici? Discutati cu ei subiectele aflate aici?
    Sau tratati acest forum ca pe un club cu circuit inchis? va asigurati ca nu e nimeni in camera, inchideti usa, stingeti lumina si chat-uiti de sub plapuma??
    al meu stie....stie....iar uneori imi zice ca o sa ma marit cu miresicile de aici .......ca nu ma mai ia... ....e gelos pe voi .....
    sau cica divorteaza...de parca ar avea de cine

Bia Guest

Si eu am povestit la toata lumea de forumul asta! Mi se pare super-super! De cate ori ma suna ii povestesc ce am mai aflat nou de la voi, ce idei mi-ati mai dat! Pana la urma de ce sa nu zic ca doar nu fac nimic rau, din contra! In lipsa lui, in afara de familia mea si de prietene, voi sunteti un mare sprijin pt mine si o sursa nesecata de informatii! Va pupacesc pe toate!

krisstina2004 Guest

Si al meu stie ca postez aici, nu stie insa ce...si nici nu-l las sa se uite la discutiile intre fete. In schimb l-am exasperat... ...dar n-are ce face, exerseaza pentru casatorie toleranta...

Pagina 2 din 27 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us