Pagina 3 din 27 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 209

Subiect: Stiu sotii/ prietenii/ iubitii vostri ce faceti voi aici??

Inregistrat
    24.09.2006

Implicit Re: Stiu sotii/ prietenii/ iubitii vostri ce faceti voi aici ??

misto subiectul asta.Pisuki meu stie din prima clipa de voi, si nu ma necajeste foarte mult pentru ca nici nu il sacai cu asta.Ii zic doar ce idei mai prind de pe aici, ceva ce putem folosi la nunta noastra. In rest, recunosc ca desi nu sunt prea activa pe forum(sa scriu mesaje), intru in fiecare zi si mai vad un topic, o idee ceva. Altfel nu-mi merge bine ziua aia daca nu sunt la curent. Oricum saitu' asta(ca sa ii citez pe carcotasi) e super tare. Datorita lui am gasit si restaurantul si m-am hotarat asupra bisericii. Asa ca multam fain la toate. Pupici

Inregistrat
    16.10.2006

Cred Ca E Mult Prea Ocupat Cu Meciurile In Perioada Asta...ii Mai Povestesc Una Alta.....cat Ma Asculta???? E Sa Zicem Ca Da Din Cap Aprobator .....dar Ce Conteaza....la Urma Urmei E Mai Usor Asa...evit Contrazicerile

Inregistrat
    03.10.2006

SI viitorul meu sot stie de acest site, chiar se bucura ca ma informez si il informez si pe el.

ancutzz Guest

Buna dimineata!

eee... ai vostri stiu al meu nu stie! Si asta pentru ca sunt membra noua si inca nu am apucat sa ii spun ce si cum. Dar va afla cat de curand pentru ca am "furat" de pe site destule idei vis-a-vis de nunta, asa ca va trebui sa stie!
    Pupici

Inregistrat
    05.10.2006

Prietenul meu stie,dar nu tot,adica, daca vad poze frumoase cu rest,buchetele,torturi,rochite....ii arat si lui, dar cam atat.
    "CE E MULT STRICA"

Inregistrat
    13.07.2006

Si iubitul meu stie ca stau toata ziua lipita de calculator citind ce se mai scrie nou pe "miresici". Si nu se supara pentru ca nu are de ce! Oricum nu ma vede pentru ca stau pe internet doar la serviciu - acasa nu prea am cand!

Inregistrat
    19.09.2006

Citat Postat de cata_enea
    L-am "citat" pe sotul meu la capitolul "soacre"...si mi-a trecut un subiect prin minte...

stiu jumatatile voastre (noastre) ce vorbim noi aici? Discutati cu ei subiectele aflate aici?
    Sau tratati acest forum ca pe un club cu circuit inchis? va asigurati ca nu e nimeni in camera, inchideti usa, stingeti lumina si chat-uiti de sub plapuma??
    Buna fetelor!
    Iubitul meu stie ca stau si discut cu voi si e multumit ca il sacai mai putin pe el! Si am mare ajutor si din partea colegei mele de birou pe care am innebunit-o! tare bine imi pare ca am cui sa cer un sfat, o sugestie....etc!
    Multumesc pentru ca existati miresici!

Inregistrat
    25.08.2006

si al meu stie ca stau toata ziua pe miresici cat sunt la serviciu ca acasa nici eu nu prea am timp,mai ales acum cu atatea pregatiri.noi tot timpul cand e vorba sa mai facem ceva pt nunta mergem impreuna,analizam,ne consultam si decidem;bineneteles ca eu am intotdeauna ultimul cuvant de spus pt ca am un argument final(daca se poate spune asa)f puternic:"asta se discuta azi pe miresici si sa stii ca si fetele ziceau ca asa arata cel mai bine"(ex:huse,flori sau mai stiu eu ce).in concluzie,tot timpul am castig de cauza

Pagina 3 din 27 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us