Pagina 2 din 63 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 503

Subiect: Bel ami

Implicit Re: restaurant bel ami

Citat Postat de roxamyka Vezi mesajul
    ma bucur ca ti-a placut....care neacsu?? sper in alegerea localului!
    neacsu din port...acum ramane de vazut la care ne hotaram

Inregistrat
    16.03.2007

pare interesant. cred ca o sa merg si eu sa il vad. meniul se mai poate negocia, adica poti aduce tu sucul,apa,vinul?

Inregistrat
    30.08.2007

Din cate am inteles de la o cunostinta care face botezul la bel ami nu ti se permite sa vii cu firma ta de decoratiuni...

Smile Re: restaurant bel ami

Citat Postat de nellyd Vezi mesajul
    Din cate am inteles de la o cunostinta care face botezul la bel ami nu ti se permite sa vii cu firma ta de decoratiuni...
    nu este adevarat...eu am fost si m-am interesat..am vb cu patronu...si ne-a spus ca el colaboreaza cu o firma de decoratiuni...dar nu-ti impune...daca tu vrei sa aduci pe altcineva... nu e nici o problema...si nici cu muzica...

Citat Postat de lalua99 Vezi mesajul
    pare interesant. cred ca o sa merg si eu sa il vad. meniul se mai poate negocia, adica poti aduce tu sucul,apa,vinul?
    patronul mi-a spus ca poti veni cu orice altceva...el doar meniul ti-l da...plus ca tre sa platesti 3 bucatari si 4 chelneri...meniul pe anul asta e de 145ron iar anul trecut 135...deci la anu o sa fie155...max 160..ceea ce e bine...cred eu....iar ca mancare ofera 3 sau patru feluri..dar la acelasi pret...numai ca daca alegi 3 o sa fie mai bogat...mai sofisticat...iar cel cu 4 mai"subtire"

in privita nr de invitati...max 150 de pers...
    cam atat bye

Inregistrat
    30.08.2007

Citat Postat de rocsy_pisicutza Vezi mesajul
    nu este adevarat...eu am fost si m-am interesat..am vb cu patronu...si ne-a spus ca el colaboreaza cu o firma de decoratiuni...dar nu-ti impune...daca tu vrei sa aduci pe altcineva... nu e nici o problema...si nici cu muzica...
    Atunci de ce la botezul acesta i-a impus sa lucreze cu firma aceea intrucat patronul a zis ca percepe un comision de la firma de decoratiuni cu care colaboreaza si ca nu accepta alta??? Botezul fiind azi iti zic sigur ca asa procedeaza.
    Cred si eu ca la inceput cand semnezi contractul te abureste ca poti face tot ce vrei si in apropierea evenimentului cand nu ai de ales iti impune conditiile lui!!!

Inregistrat
    26.02.2007

Din cate stiu lucreaza cu cei de la agentia Konvio,care cred ca la origini se ocupau cu foto.Probabil ca lasa un procent din lucrare si patronului de la Bel Ami.
    In principiu nu ar tb sa te oblige sa lucrezi cu cineva anume.

Citat Postat de nellyd Vezi mesajul
    Atunci de ce la botezul acesta i-a impus sa lucreze cu firma aceea intrucat patronul a zis ca percepe un comision de la firma de decoratiuni cu care colaboreaza si ca nu accepta alta??? Botezul fiind azi iti zic sigur ca asa procedeaza.
    Cred si eu ca la inceput cand semnezi contractul te abureste ca poti face tot ce vrei si in apropierea evenimentului cand nu ai de ales iti impune conditiile lui!!!
    e posibil...eu nu am semnat inca nici un contract...dar atuci cand o sa-l semnez...daca ma horatasc pentru el....o sa citesc f bine....si o sa-l mai si intreb o data...ms

Pagina 2 din 63 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us