Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 82

Subiect: Foto in Valcea

Inregistrat
    18.03.2008

Implicit Re: Miresici din Rm.Valcea

buna mireci,
    eu sunt din dragasani,valcea.am nunta in 20.09 si nu am fotograf si nici cameraman.stii unde pot sa gasesc.eu acum locuiesc in sb.va pup

Inregistrat
    14.03.2008

Citat Postat de anku_yo Vezi mesajul
    Daca vrei nistre numere de tel.de la fotografi/cameramani, trimite-mi msj.pe privat si ti el trimit
    Buna, si eu am nunta in baile olanesti. As vrea si eu date despre cameramani si fotografi, eventual si date de contact. Multumesc mult!

Inregistrat
    18.09.2006

Si mie tot 300 euro mi-a luat tipul care-mi filmeaza si fotografiaza la nunta. Am luat 2 intr-unul 100-150 poze cu album cu tot si 3 ore de filmat (2 DVD-uri +coperti, un intro cu pozele noastre asa cum ne dorim). Sunt multumita de pret si am vazut si ceva evenimente filmate de tipul asta si chiar mi-a placut ce am vazut.

Inregistrat
    19.01.2009

Implicit Re: Foto/video in Valcea

Hello Miresici,
    Nu usnt di Vlacea si am vazut pe acest forum numele de Bogdan Boari ca fiind cel mai prezent in materie de fotografii nunta.Eu am vorbit cu dansul la tel. insa pentru nimic in lume nu a vrut sa imi zica un pret,a zis sa vin intai sa vad..eu de venit pana in iulie in tara nu prea pot si m-am gandit poate ma puteti ajuta in ami zice aproximativ ce preturi practica,asa imi fac si eu o idee...
    Va multumesc.
    Casa de piatra tuturor miresicilor!

Inregistrat
    26.01.2009

Buna fetelor
    eu sunt o viitoare miresica, am nunta pe 4 iulie 2009 si nu gasesc un fotograf si cameraman bun,poate sa ma ajute cineva
    va multumesc

Inregistrat
    01.12.2008

Implicit Re: Foto in Valcea

ceau stiu eu un cameraman in vl si face si poze superbe...daca te intereseaza sa iei legatura cu el...nu stiu daca mai este disponibil...poti incerca...da-mi un pm

Inregistrat
    09.07.2008

Implicit Re: Foto in Valcea

Salutare tuturor,
    Caut si eu un cameraman si un fotograf pentru cununia noastra civila. Ma poate ajuta cineva cu un nr de tel? Multumesc mult!

Inregistrat
    29.01.2009

Citat Postat de londa Vezi mesajul
    Buna fetelor
    eu sunt o viitoare miresica, am nunta pe 4 iulie 2009 si nu gasesc un fotograf si cameraman bun,poate sa ma ajute cineva
    va multumesc
    Eu am gasit sunt extraordinari si ne-am inteles si la pret,Sunt sigur ca o sa iasa ceva frumos .Fac niste poze superbe si videoclipul nuntii chiar e emotionant.Da un pm daca vrei un numar de telefon al lor sau intra pe siteul []
    Sper ca te-am putut ajuta.
    Ultima editare de prapadeala : 05.05.2009 20:39:39 Motiv: website

Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us