Pagina 3 din 29 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 227

Subiect: Florarii din Oradea / buchete de mireasa

Inregistrat
    27.04.2007

Implicit Re: FLORARII IN ORADEA:buchete de mireasa

Buna ,

Va rog sa mi spuneti daca e cineva din Satu-MARE
    MULTUMESC,

Inregistrat
    27.02.2007

Si totusi la ce florarii din Oradea am putea merge fara sa fim stresate ca ar trebui sa refuzam comanda? Vreau flori proaspete, nu ofilite si buchetul frumos!!!!!!!!!!!!!! Daca se face buchetul dupa poza, poate sa nu-ti iasa???????????

Inregistrat
    25.04.2007

Iti sugerez sa cauti o florareasa care sa accepte sa-ti faca florile aduse de tine, si tu sa mergi sa le iei din Ungaria. De fapt, si mai bine ar fi sa mearga si ea cu tine la depozitul acela de flori din Debrecen, ca ea stie mai bine ce sa caute. Ce sens are sa platesti 60.000 trandafirul cand poti sa-l iei sub 10.000 acolo???

Inregistrat
    27.02.2007

Citat Postat de Cristina_M Vezi mesajul
    Iti sugerez sa cauti o florareasa care sa accepte sa-ti faca florile aduse de tine, si tu sa mergi sa le iei din Ungaria. De fapt, si mai bine ar fi sa mearga si ea cu tine la depozitul acela de flori din Debrecen, ca ea stie mai bine ce sa caute. Ce sens are sa platesti 60.000 trandafirul cand poti sa-l iei sub 10.000 acolo???
    Asta cam asa e. Stiam de diferenta asta de pret, si m-am gandit si la varianta asta de a merge la Debrecen, dar cu cate zile inainte trebuie sa merg? unde tin florile?
    Si oare unde e florareasa aia buna?

Inregistrat
    25.04.2007

Pai daca ai nunta sambata de exemplu, zicem ca mergi de joi, ca florareasa sa poata sa lucreze de vineri dupa-masa... ma gandesc. De flori se ocupa ea, nu sunt in grija ta, decat daca le face la tine acasa. Plus ca alea sunt tratate sa reziste cat mai mult, imi imaginez, deci nu ai de ce sa-ti faci griji.

Inregistrat
    27.02.2007

Trebuie mai intai sa descopar o florareasa. Apoi sa merg la Debrecen sa vad daca au in octombrie florile pe care le vreau si oricum sa fac comanda.

Inregistrat
    25.04.2007

Daca ai nevoie, pot sa-ti dau vreo 2 numere de telefon. Iar de flori nu trebuie sa-ti faci griji, gasesti de toate oricand.

Inregistrat
    27.02.2007

Ti-as ramane profund recunoscatoare daca mi-ai da aceste numere.

Pagina 3 din 29 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us