Pagina 1 din 29 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 227

Subiect: Florarii din Oradea / buchete de mireasa

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Florarii din Oradea / buchete de mireasa

Eu stau in Timisoara iar viitorul sot e di Bihor, asa ca nunta va fi in Bihor.
    Am mare nevoie de ajutorul vostru pt.a gasi o florarie super pt. buchetul meu de miresa si.......
    Eu nu cunosc Oradea foarte bine...
    Alta problema majora este coafura pe care tot acolo trebuie sa mi-o fac, asa ca sfatuiti-macum sa gasesc un salun bun sau un stilist, ca am auzit ca barbatii sunt mai ingeniosi in ale coafurii.

niko78 Guest

Implicit Re: FLORARII IN ORADEA:buchete de mireasa

Bine te-am gasit pe acest site..pe care din pacate nu am avut ocazia sa vorbesc inca cu miresici din Oradea. Am si eu nunta in septembrie in Oradea,locuiesc in Oradea si ca florarie ti-as recomanda Mon Jardin ( acolo si-a comandat si fratele meu buchetul pt mireasa lui, si a fost superb..) sau ,una mai nou aparuta si unde am vazut buchete ff frumoase, Art Fleur se numeste.
    Unde organizati petrecerea de nunta?

Inregistrat
    07.02.2005

Eu fac petrecerea la Beius. Multumesc enorm de informatii, peste 2 saptamani ma voi duce in Oradea sa vad.
    Te-as ruga daca poti sa afli si adresa florariilor si sa mi-o trimiti pe adresa e-mail: [email protected] sau pe forum.
    Tucum stai cu pregatirile????

Inregistrat
    07.02.2005

sunt o groza de florarii. daca vrei ma ofer sa te conduc pe la cateva de mare rang. nu-ti face griji.