Pagina 102 din 102 PrimulPrimul ... 25292100101102
Rezultate de la 809 la 812 din 812

Subiect: Restaurante in Suceava

Inregistrat
    16.12.2013

Implicit Restaurantul Gloria - Opinii?

Buna tuturor,

Eu am nunta anul viitor la Gloria, insa din nefericire locuiesc in Bucuresti si imi e cam greu cu organizarea.
    Nu am ales eu restaurantul, dar m-ar ajuta sa aflu mai mult despre el.

Stie careva cam cum se desfasoara lucrurile acolo?
    Are cineva poze cu vreo nunta organizata la locatie?
    Stiti vreo firma de organizari evenimente care sa asigure amenajarea locatiei si care a mai facut asta la locatia respectiva?

Multumesc anticipat!

Inregistrat
    11.05.2014

Question Re: Restaurante in Suceava

Buna ziua! Vad cu parere de rau ca nu prea mai comenteaza nimeni...Totusi as vrea sa stiu daca sunt miresici care au la anul sau peste 2 ani la Polaris....si daca au vorbit cu patronii...ce li s-a spus, ce ofera...Eu o sa am nunta in 2016 dar a inceput sa ma interesez din timp cam cum merg treburile ...Multumesc!

Inregistrat
    07.03.2013

Implicit Re: Restaurante in Suceava

Eu nu pot decat sa recomand restaurantul Sofia, la Sucevita.
    Pana acuma suntem foarte multumiti! Am deja ales meniul si o fost greu pentru ca au lucruri delicioaseeee!! nu regretam decizia noastra! e un loc superb si dmnl Paul e la dispozitia noastra si are interes personal pentru noi, ne da sfaturi si e gata sa ne ajute!
    Daca mai vreti informatii, astept PM
    Distance is not an obstacle, but it’s a beautiful reminder of how strong true love can be.

SUPERBA CERERE A VIITORULUI SOT: http://www.ovidiul.ro/cea-mai-frumoa...-in-casatorie/

Inregistrat
    30.08.2012

Implicit Re: Restaurante in Suceava

Dragelor, care din voi stie ceva despre restaurantul Vivendi (vizavi de patinoar, unde e complexul comercial Zimbru)? Noi acolo avem nunta anul acesta, din pacate nu cunoastem pe nimeni care sa fi avut vreun eveniment mai special acolo, cand am ales locatia ne-am bazat pe instinct. Acum, cand lucrurile s-au mai asezat in capusorul meu, parca am o retinere vizavi de restaurant, dat fiind ca nu am primit de la nimeni niciun fel de feedback.

Pagina 102 din 102 PrimulPrimul ... 25292100101102

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us