Pagina 2 din 34 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 269

Subiect: Fotografia in jud Dolj; locatii pentru sedinta foto

Inregistrat
    10.11.2006

Implicit Re: Foto si video de calitate in Craiova

Citat Postat de princesss Vezi mesajul
    Nu mai stiu exact ce contine pachetul...dar imi amintesc ca erau putine poze si nici filmatul brut nu era prea mult (cred ca max 4 ore) cel mai bine treci pe acolo si iei o oferta...si inca ceva...dureaza mult pana iti pozele ..minim o luna dar mai sigur in jur de 2 si...
    Merci frumos pentru informatii! hmmm, 1 luna? dar ce le fac fetelor, le picteaza de mana dupa nunta???? cred ca nu voi astepta atat de mult! dar totusi o sa trec pe la ei sa vad ce imi povestesc, si va spun si voua. Sau poate una dintre voi ajunge inaintea mea, ca eu abia de Paste sunt in tara!

Inregistrat
    12.03.2007

Citat Postat de mariah Vezi mesajul
    Daca vrei iti recomand un super fotograf si cameraman foarte bun, eu am fost multumita de albumele foto si dvd-urile pe care mi le-a facut . Se numeste Ionut iar in privat iti pot da si nr de telefon daca doresti.
    Dar vezi ca este cam neserios. Face poze bune dar te tine cu ele foarte mult si sa spun sincer nici nu face banii. Eu stiu de la o colega ce a patit.

Inregistrat
    10.11.2006

Merci frumos fetelor, eu am arvunit deja fotograful. Avem un pachet de video si foto care ne costa 450 de Euro. A fost cel care ne-a convenit cel mai mult avand in vedere continutul lui.
    Deci, o grija in minus....altele 133 to go

Si eu tot la cei de la maestro studio ma gandesc sa apelez. Inca nu i-am contactat. Am auzit si eu de la prieteni ca dureaza cam mult pana iti iei albumele (nu doar pozele, alea ti le pun pe un cd ), ci albumele , dar am avut si eu poze cu alte mirese in albumele lor, si vreau sa spun ca dureaza ceva timp pt ca intr-adevar, cum spunea o miresica le "picteza" dar nu cu mana , ci cu calculatorul . De exemplu, prietena mea miresica nu avea cel mai incredibil ten (era cam genul ala mixt care straluceste) si nici machiajul nu prea a pus-o in valoare , dar in pozele nuntii ei zici ca pozase pt copeta unei reviste : pre-lu-cra-re digitala , asta fac baietii din cite am vazut, si mi-a placut. Eu nu aveam nici un fel de riduri de expresie, machiajul parea proaspat aplicat........
    Iar ca preturi am auzit ca variaza in functie de pachetul ales , au si mai scump si mai ieftin, in functie de cite poze sunt , cite prelucrate, albumele in care ti le pun pe alea mari prelucrate sunt de piele ... filmarile sunt montate, artistice ......
    Va zic , eu nu vreau sa fac economie la asta, vreau ca amintirile pe care le voi pastra sa aiba cea mai buna calitate.
    Daca vreti ieftin , rugati-va prietenii sa vina toti cu aparatele digitale si handy camurile la ei si ...gata ...ieftinica ..... Parerea mea , nu va suparati

Inregistrat
    10.11.2006

Mie nu mi se pare ieftin 450 de euro pentru poze ...si eu am aceleasi pretentii, vreau ca pozele sa fie super! sper sa si fie asa.
    Apropo album, noi ni-l cumparam singuri, nu a fost oferit de fotograf...si e mai bine asa. Iau ce imi place si ceea ce vreau eu...

Pana la urma noi am ales un fotograf pe care nu-l stim nici pana in prezent .De fapt, nu l-am ales noi ci nasul care atunci cand a auzit ca avem nevoie de fotograf si de cel care sa filmeze a pus mana pe telefon si a sunat pe cineva .Acum nici macar nu stim pretul si ce contine pachetul, dar mergem pe mana lor pentru ca sunt niste oameni destul de pretentiosi si cred ca vom fi incantati.Si in plus, am auzit lucruri bune despre cei de acolo.Vom vedea
    Ultima editare de luiza : 20.03.2007 14:25:59

Inregistrat
    19.04.2007

Noi am vorbit cu Dan Catana, am inteles ca este unul dintre cei mai renumiti din Craiova. Si pachetul LUX, incluzand un album SUUUUPER costa 700 Euro.
    Pachetul cuprinde:

200 Euro - 4 DVD a cate 1,5 ore (in 2 exemplare - si pentru nasi)
    200 Euro - 200 fotografii 13/18
    300 Euro - albumul
    Credeti-ma ca merita albumul! Eu cand am auzit prima data pretul asta... Dar cand m-am gandit ca numai cu pozele ramai dupa un an de chin si o noapte minunata...

Voi la ce preturi ati ajuns?

Inregistrat
    10.11.2006

Pe mine ma costa 450 de euro.
    Acum, ce sa zic...300 de euro numai albumul ...mie mi se pare cam mult pentru Craiova. Dar iti urez sa iasa super bine si sa fie superbe, pozele!

Pagina 2 din 34 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us