Pagina 16 din 16 PrimulPrimul ... 6141516
Rezultate de la 121 la 122 din 122

Subiect: Cofetarii si patiserii in Vaslui

Inregistrat
    17.09.2008

Implicit Re: Cofetarii si patiserii in Vaslui

buna! Am poze cu prajiturile si tortul nostru facut de cei din Barlad.

Si fotografii ne- au spus ca a fost cel mai bun tort ever.

https://picasaweb.google.com/114706966293813550282/US#

Citat Postat de Ralk Vezi mesajul
    s-a ivit ocazia si am mai luat cateva platouri de prajituri de la Boema (pana acum am luat de 2 ori la 2 saptamani distanta) si pot sa zic ca nu ne-au dat pe spate. Prima oara am luat fara comanda si pt a 2-a oara s-a facut comanda. Pot sa zic ca primele erau mai bune. Au fost sortimeste diferite. Noi am cerut platouri combinate si ne-au pus mai multe sortimente cu fursecuri(70% din platou), 2 sortimente cu crema si mini-eclere. Nu stiu de ce.... doar le-am zis ca vrem sa degustam si pentru nunta. Am dus si nasilor un platou sa le cerem parerea insa ei nu prea sunt fani dulciuri. Singurele care le-au placut au fost mini-eclerele.

Acum nu stiu ce sa fac: sa testez iar de la Everest? sa caut si alte variante in Vaslui? sau sa ma incumet si sa merg in Barlad la Toporas?

Inregistrat
    28.12.2010

Implicit Re: Cofetarii si patiserii in Vaslui

Un numar de telefon al celor de la Toporasul-Barlad are cineva? Vreau sa ma interesez pentru tort si prajiturele..Multumesc

Pagina 16 din 16 PrimulPrimul ... 6141516

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us