Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 122

Subiect: Cofetarii si patiserii in Vaslui

Inregistrat
    30.01.2009

Post Cofetarii si patiserii in Vaslui

imi recomanda si mie o cofetarie buna din vaslui care sa imi faca si mie un tort cu etaj,dar unul intr-adevar cu etaj(nu tortulete multe asezate pe suporturi diferite)........si sa aiba si cateva figurine din alea haioase.......

Inregistrat
    16.07.2008

Implicit Re: cofetarii din vaslui

buna
    eu sunt din vaslui, dar am dat comanda de tort la Barlad, la Toporas Lila. fac si cu etaje, si cu mai multe tortulete. se cunoaste ca sunt profesionisti.
    succes

Inregistrat
    06.10.2007

Ralu, te-ai gandit la distanta?
    mie mi-e frica si de la cofetarie la sala, d'apoi de la barlad la VS..
    eu una cunosc pe cineva care e mestera, imi place ce iese din mainile ei.. deci problema asta am rezolvat-o

Inregistrat
    16.07.2008

Citat Postat de Cat_Eyes Vezi mesajul
    Ralu, te-ai gandit la distanta?
    mie mi-e frica si de la cofetarie la sala, d'apoi de la barlad la VS..
    eu una cunosc pe cineva care e mestera, imi place ce iese din mainile ei.. deci problema asta am rezolvat-o
    am fost la mai multe nunti la care tortul era facut de firma din barlad... nicio problema. sper sa nu inceapa belele la mine

Inregistrat
    30.01.2009

Cool Re: cofetarii din vaslui

Citat Postat de kraluca Vezi mesajul
    buna
    eu sunt din vaslui, dar am dat comanda de tort la Barlad, la Toporas Lila. fac si cu etaje, si cu mai multe tortulete. se cunoaste ca sunt profesionisti.
    succes

nu e cam complicat?cu drumul si alte alea?adica nu as fi dispusa sa risc pe banii si timpul meu.
    tinand cont ca am nunta in iulie,pai de la barlad la vaslui nu mai ajunge mare lucru.de aia am intrebat din vaslui.
    ca asa imi faceam si eu de la bacau si tot cu el de cap imi dadeam la drumurile care sunt la noi.
    mersi oricum.

Inregistrat
    29.01.2008

Citat Postat de bride2be_soon Vezi mesajul

nu e cam complicat?cu drumul si alte alea?adica nu as fi dispusa sa risc pe banii si timpul meu.
    tinand cont ca am nunta in iulie,pai de la barlad la vaslui nu mai ajunge mare lucru.de aia am intrebat din vaslui.
    ca asa imi faceam si eu de la bacau si tot cu el de cap imi dadeam la drumurile care sunt la noi.
    mersi oricum.
    pot sa-ti spun ca sunt profesionisti. la nunta unei bune prietene noi am fost la restaurant sa asteptam prajiturile si tortul. le aduc ei si chiar... la ora stabilita.
    tortul a fost alb cu lila cu martipan si din 3 etaje foarte elegant si a rezistat bine pana dimineata.

Inregistrat
    30.01.2009

Cool Re: cofetarii din vaslui

Citat Postat de drele Vezi mesajul
    pot sa-ti spun ca sunt profesionisti. la nunta unei bune prietene noi am fost la restaurant sa asteptam prajiturile si tortul. le aduc ei si chiar... la ora stabilita.
    tortul a fost alb cu lila cu martipan si din 3 etaje foarte elegant si a rezistat bine pana dimineata.

mersi de info dar cred ca tot o cofetarie din vaslui am sa aleg.
    nu vreau ca nimeni si nimic sa ne strice seara......
    astept in continuare poate stie cineva si o cofetarie din vaslui.si una profi va rog.

Inregistrat
    03.03.2009

Buna miresici din Vaslui
    Am si eu o intrebare. Sunt din fcs si nasa mea si-a facut prajiturile si tortul la o cofetarie din barlad. Vreau sa mi le fac si eu acolo, dar problema e k ea nu mai stie cum se numea cofetaria si nu mai are nici nr lor de tel. Cei de la Barlad i-au adus si tortul si prajiturile la ora stabilita, sunt niste profesionalisti. Imi poate da cineva mai multe detalii despre cofetariile de acolo?

Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us