Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 266

Subiect: Florarii in Gorj: buchete, flori, lumanari

Inregistrat
    22.12.2006

Implicit Re: Miresici din Targu-Jiu?

Spuneti-mi si mie va rog niste preturi la lumanarile de cununie in tg jiu. Ma intereseaza in special cele cu trandafiri.multumesc.

Mutatia MTHFR C677T -heterozigota

Inregistrat
    29.11.2006

Citat Postat de ancavlc Vezi mesajul
    Spuneti-mi si mie va rog niste preturi la lumanarile de cununie in tg jiu. Ma intereseaza in special cele cu trandafiri.multumesc.

Uf...acum nu stiu ...lumanarile am vazut ca sunt doar 50 ron perechea...saptamana asta o sa merg sa ma interesez si florile cat vor costa si o sa iti spun.

Crezi ca vei iesi mai ieftin daca le cumperi din Tg-Jiu? -inteleg ca esti din severin, nu?

pupici si spor la pregatiri!

Inregistrat
    22.12.2006

Citat Postat de innaa Vezi mesajul
    Uf...acum nu stiu ...lumanarile am vazut ca sunt doar 50 ron perechea...saptamana asta o sa merg sa ma interesez si florile cat vor costa si o sa iti spun.

Crezi ca vei iesi mai ieftin daca le cumperi din Tg-Jiu? -inteleg ca esti din severin, nu?

pupici si spor la pregatiri!
    a nu pt mine, sunt nasica la tg-jiu si as vrea sa stiu niste preturi si la lumanari si la buchete. multumesc daca ai vrea sa imi spui preturile dupa ce afli. Mi-ai fi de mare ajutor.

Inregistrat
    29.11.2006

a nu pt mine, sunt nasica la tg-jiu si as vrea sa stiu niste preturi si la lumanari si la buchete. multumesc daca ai vrea sa imi spui preturile dupa ce afli. Mi-ai fi de mare ajutor.

aaa ok...cu mare placere...o sa ajung cu siguranta pe la florarii sa ma interesez saptamana asta si o sa te anunt!
    Cand o sa fie nunta si unde? Miresica nu intra pe net? MI-ar place sa am si eu cu cine ma sfatui din Tg-Jiu....

Pupici!

Inregistrat
    22.12.2006

aaa ok...cu mare placere...o sa ajung cu siguranta pe la florarii sa ma interesez saptamana asta si o sa te anunt!
    Cand o sa fie nunta si unde? Miresica nu intra pe net? MI-ar place sa am si eu cu cine ma sfatui din Tg-Jiu....

Pupici!
    Nu stiu cum se numeste restaurantul, stiu doar ca este linga un lac. Din pacate miresica nu cred ca are netul inca acasa.
    Iti multumesc insa pt ajutor.

Inregistrat
    29.11.2006

Buna!

Revin cu informatii despre flori si buchete.

La doua florarii am intrebat. Preturile difera in functie de flori...eu am intrebat in principiu de buchetele in care predomina trandafirii...spre exemplu un buchet pt mireasa din trandafiri si floarea miresei costa de la 60 ron pana la 150-200 (sunt dragute chiar si cele de 60 mie mi-au placut...cele la pret mai mare mai au si orhidee si alte flori mai scumpe)

Iar lumanarile cu flori costa de la 3 milioane pana la 6 milioane perechea. Poti sa mai negociezi (daca te pricepi) si sigur scoti un pic mai ieftin. Mie una mi se par cam scumpute ....in conditiile in care doua lumanari costa doar 5 sute de mii...pana la 6 milioane...e muuult!

La voi cat costa?

Sper ca ti-am putut fi de ajutor!

Pupici!

Inregistrat
    22.12.2006

Buna!

Revin cu informatii despre flori si buchete.

La doua florarii am intrebat. Preturile difera in functie de flori...eu am intrebat in principiu de buchetele in care predomina trandafirii...spre exemplu un buchet pt mireasa din trandafiri si floarea miresei costa de la 60 ron pana la 150-200 (sunt dragute chiar si cele de 60 mie mi-au placut...cele la pret mai mare mai au si orhidee si alte flori mai scumpe)

Iar lumanarile cu flori costa de la 3 milioane pana la 6 milioane perechea. Poti sa mai negociezi (daca te pricepi) si sigur scoti un pic mai ieftin. Mie una mi se par cam scumpute ....in conditiile in care doua lumanari costa doar 5 sute de mii...pana la 6 milioane...e muuult!

La voi cat costa?

Sper ca ti-am putut fi de ajutor!

Pupici!
    iti multumesc mult inca nu stim cat vor costa, dar vroiam sa fac un pret estimativ avand in vedere ca nu voi ajunge prea curand acolo. Acum ramane sa aleaga mireasa ce doreste. inca odata multumesc mult.

Inregistrat
    29.11.2006

iti multumesc mult inca nu stim cat vor costa, dar vroiam sa fac un pret estimativ avand in vedere ca nu voi ajunge prea curand acolo. Acum ramane sa aleaga mireasa ce doreste. inca odata multumesc mult.

cu multa placere!

si daca te mai pot ajuta...oricand!

Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us