Pagina 3 din 153 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1224

Subiect: Frati, surori...cumnati, cumnate

Inregistrat
    20.10.2006

Wink Re: Frati, surori...cumnati, cumnate

Citat Postat de andana Vezi mesajul
    Mai fete, probabil nu prea sunteti curioase, dar hai totusi sa ma "laud" si eu cu scumpa mea de cumnatica-sora lui iuby
    bestiala cumnatica ta!
    eu am o singura sora cu care iubi se intelege de minune. ba imi aduc aminte ca pe la inceputurile relatiei cand inca era in faza de impresionat, ajungeam acasa si ii gaseam in fata calculatorului jucand cine stie ce joc ( cu toate ca eram deja la facultate) sau facand cine stie ce alte lucruri
    el are 2 surori. una mai mica care e si ea o dulcica si care e abia in clasa a 9 a si cu care ma inteleg de minune, iar cea mai mare are vreo 30 de ani si e deja maritata si plecata in strainatate. cu ea am avut ocazia sa ma intalnesc de cateva ori si m-am inteles chiar bine sper sa fie asa si in continuare.
    uneori stau si ma gandesc ca relatiile bune care le am cu surorile lui compenseaza faptul ca eu cu soacra mea nu ne suportam

Inregistrat
    20.09.2006

Implicit Re: Frati, surori...cumnati, cumnate

Citat Postat de micky Vezi mesajul
    bestiala cumnatica ta!
    eu am o singura sora cu care iubi se intelege de minune. ba imi aduc aminte ca pe la inceputurile relatiei cand inca era in faza de impresionat, ajungeam acasa si ii gaseam in fata calculatorului jucand cine stie ce joc ( cu toate ca eram deja la facultate) sau facand cine stie ce alte lucruri
    el are 2 surori. una mai mica care e si ea o dulcica si care e abia in clasa a 9 a si cu care ma inteleg de minune, iar cea mai mare are vreo 30 de ani si e deja maritata si plecata in strainatate. cu ea am avut ocazia sa ma intalnesc de cateva ori si m-am inteles chiar bine sper sa fie asa si in continuare.
    uneori stau si ma gandesc ca relatiile bune care le am cu surorile lui compenseaza faptul ca eu cu soacra mea nu ne suportam
    E bestiala.
    Mie imi e draga rau de tot. E ca si o sora mai mica pt mine. Din pacate,nu ne vedem decat o data pe an, cand vine in vacanta, dar vb pe mess in fiecare week-end si la telefon..acuma e din ce in ce mai ocupata dra mea cu modelingul asta al ei. Plange ca vrea cu mine la cumparaturi pt nunta si ca sa nu indraznesc sa fac rochia fara ea.E o dulce.

Inregistrat
    20.10.2006

Smile Re: Frati, surori...cumnati, cumnate

Citat Postat de andana Vezi mesajul
    E bestiala.
    Mie imi e draga rau de tot. E ca si o sora mai mica pt mine. Din pacate,nu ne vedem decat o data pe an, cand vine in vacanta, dar vb pe mess in fiecare week-end si la telefon..acuma e din ce in ce mai ocupata dra mea cu modelingul asta al ei. Plange ca vrea cu mine la cumparaturi pt nunta si ca sa nu indraznesc sa fac rochia fara ea.E o dulce.
    pacat ca te intalnesti doar o data pe an dar e fain ca totusi tineti legatura! bravo voua! si o astepti sau nu?

Inregistrat
    31.07.2006

pun si eu poze cu cumnata-miu, dar cam cu frica...nu i-am cerut voie, dar ma arde....
    din pacate nu am cele mai frumoase poze cu el......dar e super frumusel si foarte destept si sarmant.
    Ataşament 7757

Ataşament 7758

Ataşament 7759
    Ultima editare de urmychance : 13.12.2006 12:38:59

Inregistrat
    20.10.2006

Smile Re: Frati, surori...cumnati, cumnate

Citat Postat de urmychance Vezi mesajul
    pun si eu poze cu cumnata-miu, dar cam cu frica...nu i-am cerut voie, dar ma arde....
    din pacate nu am cele mai frumoase poze cu el......dar e super frumusel si foarte destept si sarmant.
    Ataşament 7757

Ataşament 7758

Ataşament 7759
    uau! intradevar ai si tu cu ce te lauda! super dragutel si cumnatelul tau

Inregistrat
    19.09.2006

Citat Postat de urmychance Vezi mesajul
    Ataşament 7757

Ataşament 7758

Ataşament 7759

Frumusel intr-adevar...ne ispitesti cumva ?!

Inregistrat
    31.07.2006

Citat Postat de micky Vezi mesajul
    uau! intradevar ai si tu cu ce te lauda! super dragutel si cumnatelul tau
    multumesc, daca publicul mai cere, mai pune de acasa nishte poze si mai misto...eu cred ca daca as avea si 50 ani (si sa nu fiu cumnata lui) si tot mi s-ar scurge ochii dupa el....asa nu am voie! in plus, are tot ce ii trebuie: e super destept (e in Franta si nu are decat 22 ani -inca!), are umor, vb fluent franceza-engleza-italiana-spaniola, si e foarte foarte sarmant. Nici cu frasu' nu mi-e rusine ...adica al meu sot

Inregistrat
    31.07.2006

Citat Postat de alisor Vezi mesajul
    Frumusel intr-adevar...ne ispitesti cumva ?!
    ok, hai ca m-ati convins...o sa mai fur de la iubi nishte poze misto. sper sa nu mi-o iau anul asta...........ispite vor fi tot timpul, dar e mai buna cioara din mana caci e a noastra!

Pagina 3 din 153 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us