Pagina 3 din 20 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 154

Subiect: Accesorii pentru mirese in Bacau

Inregistrat
    25.11.2007

Implicit Re: De unde cumparam pantofii de mireasa?

Citat Postat de Yonika Vezi mesajul
    Fetelor, am promis poze cu pantofii si ma tin de cuvant!
    super finuti...sa-i porti sanatoasa...

Inregistrat
    16.09.2007

Citat Postat de Yonika Vezi mesajul
    Fetelor, am promis poze cu pantofii si ma tin de cuvant!
    Asa mi-am luat si eu . Din Bacau. Si sunt foarte comozi dar totusi mi-am mai luat o pereche infundati in fata si cu toc un pic mai mic sa-i am de schimb.

Citat Postat de anka_je Vezi mesajul
    Asa mi-am luat si eu . Din Bacau. Si sunt foarte comozi dar totusi mi-am mai luat o pereche infundati in fata si cu toc un pic mai mic sa-i am de schimb.
    da, am avzut si eu in Bacau ieri, la magazinul de pe Mihai Viteazu de peste drum pe Hotelul Moldova. dar parca nu erau albi..sau nu am vazut eu bine ieri sau nu mai erau albi. Si cat te-au ajuns pe tine?

Inregistrat
    16.09.2007

Tot 135. Ai mei nu sunt albi, sunt un crem foarte deschis, satinat.

Inregistrat
    14.02.2008

Smile Re: De unde cumparam pantofii de mireasa?

Citat Postat de anka_je Vezi mesajul
    Uau...de unde i-ai luat? Si eu caut acest gen de pantofi, inchisi in fata si cu un toc un pic mai mic, nu stiu insa cat de mic este pentru tine.... Poti sa trimiti niste poze? Nu stiam initial daca sa imi iau deschisi sau inchisi, insa m-am gandit ca trebuie sa imi iau ciorapi albi si s-ar vedea urat la degete. Fetelor veti purta ciorapi la nunta? In septembrie nu va fi foarte cald si mai stiu ca este intr-un fel"traditie", ca mireasa sa poarte ciorapi...

Citat Postat de simonica83 Vezi mesajul
    Uau...de unde i-ai luat? Si eu caut acest gen de pantofi, inchisi in fata si cu un toc un pic mai mic, nu stiu insa cat de mic este pentru tine.... Poti sa trimiti niste poze? Nu stiam initial daca sa imi iau deschisi sau inchisi, insa m-am gandit ca trebuie sa imi iau ciorapi albi si s-ar vedea urat la degete. Fetelor veti purta ciorapi la nunta? In septembrie nu va fi foarte cald si mai stiu ca este intr-un fel"traditie", ca mireasa sa poarte ciorapi...
    da, eu vreau sa port. Si daca va fi ca si anul trecut, ca a fost ceva mai racoros sera aseptembrie..sigur va trebui..

Inregistrat
    28.12.2007

Fetelor eu mai am 3 saptamani pana la nunta si nu-mi gasesc pantofi. Am fost si la Bucuresti, port 35 si imi gasesc f greu si pe deasupra vreau si toc foarte inalt. Ajutati-ma!!!

Inregistrat
    12.04.2007

Citat Postat de anamary Vezi mesajul
    spor la facultate...licenta...si numai note de 10
    ...merci, sa fie!!! numai ca nu e atat de usor . Tu ti-ai luat pantofiorii?

Pagina 3 din 20 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us