Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 9

Subiect: Cameraman, video in Hunedoara

Inregistrat
    05.12.2008

Implicit Re: Miresici din Petrosani

stiti daca sambata gasesc pe cineva la smart party? ca in timpul saptamanii nu pot sa ajung in petrosani

Inregistrat
    25.12.2008

Citat Postat de emi24 Vezi mesajul
    stiti daca sambata gasesc pe cineva la smart party? ca in timpul saptamanii nu pot sa ajung in petrosani
    ciao!
    pe cei de la smartparty ii gasesti si sambata pt ca au sediu si la magazinu jiul asa ca ii gasesti pana seara.Sau daca vrei iti dau nr de tel si si iti aranjezi ointalnire chiar cu sefa ca sai zic asa de la smartparty.Eu am vb cu ea numai la tel si pe mail,mi-a trimis toate preturile lor si chiar mia facut un calcul la tot ce vreau eu.(eu fiind plecata din tara)
    si inca ceva...daca faci contractul cu ei pana in 31 martie,dispui de o reducere de 10%.eu zic ca e convenabil.

Inregistrat
    19.11.2008

buna fetelor
    cum stati cu pregatirile
    pt. decor voi ce ziceti cei de la smartparty sunt cei mai buni?
    si pt. filmari si fotografii?
    va pup

Inregistrat
    31.01.2009

multumesc mult pt sfaturile care le am primit in legatura cu muzica ...am avut noroc ca leo cozma era liber pe data de 19 ca daca nu, nu mai gaseam formatie buna ....in legtura cu un fotograf bun sau cameraman va recomand pe dan tatar ca fotograf si marian grecea cameraman sunt foarte buni...

Inregistrat
    19.11.2008

Citat Postat de mirabelamatei Vezi mesajul
    multumesc mult pt sfaturile care le am primit in legatura cu muzica ...am avut noroc ca leo cozma era liber pe data de 19 ca daca nu, nu mai gaseam formatie buna ....in legtura cu un fotograf bun sau cameraman va recomand pe dan tatar ca fotograf si marian grecea cameraman sunt foarte buni...
    cam ce preturi au?

Inregistrat
    18.06.2008

Implicit Re: Cameraman, video in Hunedoara

Fetelor imi puteti spune daca stiti unde as putea vedea cateva poze facute de marian grecea?va

Inregistrat
    13.03.2007

Implicit Re: Miresici din Deva

Nu deocamdata nu m-am interesat de cameraman si fotograf , dar trebuie sa incep cautarile . Daca aveti ceva recomandari spuneti-mi si mie .

Inregistrat
    07.05.2007

Implicit Re: Cameraman, video in Hunedoara

Ceau,

Care au avt nunta va rugam recomandati-ne si noua viitoarelor mirese foto si video bun in hunedoara, sau deva care sa vrea sa faca deplasarea in hunedoara.
    Eu stau in Timi de 6 ani si nu prea stiu pe nimeni in zona.

Multumesc mult

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us