Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 47

Subiect: Restaurante in Petrosani, discutii si poze

Inregistrat
    25.07.2007

Implicit Re: miresici din petrosani??

Citat Postat de dalayla Vezi mesajul
    Buna fetelor..mai este cineva care face nunta in Petrosani?? tare m-as bucura sa existe!! eu locuiesc in timisoara..dar nunta o avem la petrosani!

buna eu sunt din Vulcan dar fac nunta in Petrosani mai precis la HP daca te pot ajuta cu ceva o voi face cu cea mai mare placere ! spor la pregatiri

Inregistrat
    19.10.2007

Citat Postat de andreea806 Vezi mesajul
    buna eu sunt din Vulcan dar fac nunta in Petrosani mai precis la HP daca te pot ajuta cu ceva o voi face cu cea mai mare placere ! spor la pregatiri
    Buna andreea! ma bucur ca ne mai inmultim! cum de v-ati decis sa faceti fix la HP?? cum stai cu pregatirile?

Inregistrat
    05.10.2007

buna fetelor eu nu sunt din petrosani dar sotzul meu e din vulcan ,dalayla mi ai putea spune te rog cat te ajunge meniul si ce are inclus la rusu?eu am fost intr o seara sa mananc acolo si mia placut tare mult nu ar strica sa fac si nunta acolo :P

Inregistrat
    19.10.2007

Citat Postat de alisuka Vezi mesajul
    buna fetelor eu nu sunt din petrosani dar sotzul meu e din vulcan ,dalayla mi ai putea spune te rog cat te ajunge meniul si ce are inclus la rusu?eu am fost intr o seara sa mananc acolo si mia placut tare mult nu ar strica sa fac si nunta acolo :P
    pai un meniul e 105 ron si pot sa-ti zic in mare ce include,ca nu am stabilit exact tot: aperitiv bogat,ciorba a la grec cu smantana, piure cu mix gratar pui si porc si salata asortata,sarmalutze..noi am vrut meniu traditional pt ca sa manance toata lumea, apoi cafea de 2 ori pt fiecare,plus o sticla apa de pers si o sticla suc de 2 litri la 2 persoane! bautura nu e inclusa..in mod normal nu te lasa sa aduci nimic de la tine,dar noi avem ceva cunostinte pe acolo si cred ca pana la urma o sa ducem noi sucul,bautura si fructele si luam ceva coctail nealcoolic de la ei in schimb.
    Cat despre atomosfera,servire,mancare no comment,sunt sigura ca o sa fie f bine ..plus privelistea!..Singurele lucruri care iti zic din start ca poti sa le duci sunt tortul si prajiturile! pupici si sper ca ti-am fost de folos

Inregistrat
    05.10.2007

SAR mana dalayla mi ai fost de mare folos ai dreptate si nu ar fi scump meniul doar ca iti impun sa cumperi de la ei bauturile dar cum zici tu prin cunnostiintze se poate rezolva totul eu unde am vortbit e 135 meniul dar neamurile din petrosani ,oradea baia de cris zic ca ar fi mai bine sa faca si o masa pe acolo si ai dreptate privelisteaaa.... e super ca si papanasii te pupicesc

Inregistrat
    19.10.2007

Citat Postat de alisuka Vezi mesajul
    SAR mana dalayla mi ai fost de mare folos ai dreptate si nu ar fi scump meniul doar ca iti impun sa cumperi de la ei bauturile dar cum zici tu prin cunnostiintze se poate rezolva totul eu unde am vortbit e 135 meniul dar neamurile din petrosani ,oradea baia de cris zic ca ar fi mai bine sa faca si o masa pe acolo si ai dreptate privelisteaaa.... e super ca si papanasii te pupicesc
    cu placere!..acuma depinde si ce doresti..pentru ca meniul simplu,fara bautura poate ajunge si la 400 lei ..oricum si eu o sa ies destul de scump cu meniul..ca se mai adauga bautura,prajiturile si tortul,fisticul si alte crantzanele si cred ca inghetzata!

Inregistrat
    05.10.2007

oricum am da o iesim destul de scump eu am meniul 135 dar fara bautura ,fructe tort prajituri etc astea trebuie cumparate separat dar na odata facem nunta ! mersik te pupik

Inregistrat
    12.12.2008

Implicit Re: Miresici din Petrosani

gasesti cam la 30 de euro la pensiuni,

eu deja am vorbit la biserica si la primarie, nu de alta dar mi-am calculat orele si am fost prima sa vorbesc, mai bine mai repede si sa iti alegi orele cum le vrei u , decat mai tarziu sa stai dupa altii.

de obicei, restaurantele care fac nunti , de exemplu noaptea- nu te da nimeni afara, poti sa stai pana dimineata la ora 10 , daca invitatii se petrec; si legat de chirie pe sala, la cate sali am vorbit - nu se cerea chirie pe sala, un mic acont inainte dar ala se scade din cheltuiala finala . Acum sunt sali si sali , unii te obliga sa iei berea sucurile , apa de la ei si atunci iesi mai scump , sau poti sa aduci tu bautura, dar depinde de politica restaurantului.

Ultima editare de pilijb : 29.01.2009 13:29:23

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us