Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 37

Subiect: Aerostar Bacau

Implicit Restaurant Aerostar Bacau

Si totusi as fi interesata de un numar de telefon la Aerostar. Stiu ca ar trebui sa fiu acolo si sa vb direct, dar nu am cum si macar sa cunosc datele disponibile pentru la anul. Inca nu ne-am decis pentru ca disponibilitatea muzicii si a salii se impletesc si inca suntem in cautari.
    Mersic mult

Inregistrat
    28.09.2009

Implicit Re: Restaurant Aerostar Bacau

fetelor...dar de mancare ce stiti? eu ma gandesc totusi ca acolo sunt BUCATARI DE CANTINA si parca m-as indoi de calitatea mancarii; salile (doua la numar) sunt intradevar foarte frumoasesi renovate; baile sunt asa-si-asa; dar mancarea? cum o fi mancarea?

Inregistrat
    02.08.2009

Citat Postat de mihaela102 Vezi mesajul
    fetelor...dar de mancare ce stiti? eu ma gandesc totusi ca acolo sunt BUCATARI DE CANTINA si parca m-as indoi de calitatea mancarii; salile (doua la numar) sunt intradevar foarte frumoasesi renovate; baile sunt asa-si-asa; dar mancarea? cum o fi mancarea?
    Am avut ocazia sa mananc acolo de cateva ori si mie chiar mi-a placut mancarea. Dar se stie ca gusturile nu se discuta.

Inregistrat
    20.11.2009

Buna,

Eu o sa am nunta anul asta la Aerostar pe 11.sept.
    Eu sunt din Brasov dar parintii viitorului mire sunt de acolo si au insistat sa facem la sala asta.
    As dor sa stiu cum este cu decorul, se pot inlocui draperiile sau se poate pune ceva pe perti/tavan?
    Pana ajung acolo in martie poate imi oferiti voi niste detalii.

Multumesc!

Inregistrat
    18.05.2009

Sala este ok arata foarte bine.Eu am avut nunta acolo acum 3 ani iar anul trecut am fost la o nunta la un prieten.
    Imi place cel mai mult aceasta sala fata de salile din oras.Este mare,aerisitia(ma refer la sala mare fiindca a mai deschis o sala mai mica in complex) nu are niciun stalp pe mijloc se vede toata sala si este renovata la sfarsitul lui 2008.
    In privinta mancarii este foarte buna(iti faci meniul cum vrei tu, daca vrei ciorba sa dai ciorba iti face ) iar la servire este ok.
    Ce mi-a placut este ca au frigider mare la care iti pui tu lacatul tau si vei avea numai tu acces.

Inregistrat
    14.04.2010

buna tuturor...sunt simona si sunt noua pe chat...poi eu si prietenul meu av vrea sa facem nunta la anul in vara lui 2011 in august...tot la aerostar as vrea am auzit ca e foarte misto...sala mare...dar voi ce ziceti daca vin in vara in romania ca acum sunt in it as avea vreo sansa sa gasesc si eu vreun loc pe undeva...vam pupat..

Inregistrat
    11.05.2010

Exclamation Re: Restaurant Aerostar Bacau

Buna ...miresici sau foste miresici de AEROSTAR

Imi poate spune si mie cineva mai multe informatii despre acest restaurant?!
    Mi-am facut contract pt august 2011. Tin sa le informez pe miresicile care au postat ca baia a fost renovata si e super iar cu fumatul s-au razgandit si se poate fuma dupa bunul plac

Astept opinii

Inregistrat
    19.05.2010

vreau si eu sa fac nunta la aerostar, dar nu stiu cum arata acolo o sala decorata. cine a fost sau a avut nunta acolo de cand s-a renovat il rog sa puna cateva poze sa imi fac o parere. multam

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us