Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 37

Subiect: Aerostar Bacau

Inregistrat
    25.04.2010

Post Re: Restaurant Aerostar Bacau

Ce mi-a placut la Aerostar e k sala e imensa..spatiu cat vrei, nu esti nevoita sa inghesui mesele pt loc de dansat . Au renovat-o, dar e oarecum simpla.
    Acustica e ok, la o nunta la care am fost acum 2 luni au venit sa cante Nico si Aurel Temisan, si s-a auzit f bine.
    Pentru august 2010 e totul ocupt, la fel si ultimele 2 sapt din august 2011.
    Meniul este in media Bacaului k pret, pt la anul nu se prevad majorari din cate mi-au spus, ceea ce e bine.
    Trebuie de vazut personal, pt k atunci cand intrii in sala simti pe piela ta daca e pentru tine sau nu.

Inregistrat
    11.05.2010

Implicit Re: Restaurant Aerostar Bacau

Citat Postat de AndreeaLuiza Vezi mesajul
    Ce mi-a placut la Aerostar e k sala e imensa..spatiu cat vrei, nu esti nevoita sa inghesui mesele pt loc de dansat . Au renovat-o, dar e oarecum simpla.
    Acustica e ok, la o nunta la care am fost acum 2 luni au venit sa cante Nico si Aurel Temisan, si s-a auzit f bine.
    Pentru august 2010 e totul ocupt, la fel si ultimele 2 sapt din august 2011.
    Meniul este in media Bacaului k pret, pt la anul nu se prevad majorari din cate mi-au spus, ceea ce e bine.
    Trebuie de vazut personal, pt k atunci cand intrii in sala simti pe piela ta daca e pentru tine sau nu.
    Atasat aveti poze...cu telefonul....calitatea lasa de dorit.. dar se intelege
    a doua zi cand am fost am prins si sala ornata.....mie una mi-a placut la nebunie
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    25.04.2010

Smile Re: Restaurant Aerostar Bacau

Citat Postat de simy20 Vezi mesajul
    buna tuturor...sunt simona si sunt noua pe chat...poi eu si prietenul meu av vrea sa facem nunta la anul in vara lui 2011 in august...tot la aerostar as vrea am auzit ca e foarte misto...sala mare...dar voi ce ziceti daca vin in vara in romania ca acum sunt in it as avea vreo sansa sa gasesc si eu vreun loc pe undeva...vam pupat..
    miresica de august 2011 te sfatuiesc sa te grabesti cu restaurantul.. la aerostar erau libere duminicele di august, si cam asa era si pe la celelalte restaurante la care eu am cautat acum 3 saptamani din Bacau.
    sau ai gasit deja?
    Si eu sunt departe da casa si te inteleg cand iti faci griji de genul asta..

Inregistrat
    14.04.2010

mamaaaa ma apuca groaza...oare la cate restaurante sunt in bc nu exista si un locusor pentru mine???poi pana la urma si duminika se fac nunti...na asta e...oricum sper sa gasesc ceva....

Inregistrat
    11.05.2010

mamaaaa ma apuca groaza...oare la cate restaurante sunt in bc nu exista si un locusor pentru mine???poi pana la urma si duminika se fac nunti...na asta e...oricum sper sa gasesc ceva....
    eu acum o luna le-am luat la rand si nu am gasit nimic in iulie si august. La Aerostar era deja ocupat si juma de septembrie 2011. Am ales duminica 28 august. Asta e...e bun si duminica. Macar sunt bucuroasa ca e sala foarte mare, inalta si nu-mi impune minim de persoane....

Inregistrat
    14.04.2010

Implicit

poi andreealuiza daca esti departe si tu cum ai facut sati inchiriezi restaurant prin telefon???....poi ce pana la urma duminica fac nunta
    ce si duminica se fac nunti.....se gaseste un restaurant si pentru mine...sper:P:P

eu nu as vrea un restaurant enorm de mare...cam pentru 100-120 persoane cam asa....sper ca voi gasi ceva
    Ultima editare de esperance : 04.10.2010 01:15:15 Motiv: 2 in 1

Inregistrat
    25.04.2010

Smile Re: Restaurant Aerostar Bacau

poi andreealuiza daca esti departe si tu cum ai facut sati inchiriezi restaurant prin telefon???....poi ce pana la urma duminica fac nunta
    ce si duminica se fac nunti.....se gaseste un restaurant si pentru mine...sper:P:P
    Imi spuneau toti sa ma duc sa caut restaurant..k si-asa nu credeam k gasesc.. Au fost restaurante la care erau facute programari din februarie..lol..Initial si eu mi-am dorit pe 20 august. Dar am decis pe 13 august, daca nu ne gandeam si la duminica. Nu cred k e bine sa inchiriezi restaurantul prin telefon, trebuie sa simti k iti place cand intrii in el, sa vezi cum sunt persoanele cu care vorbvesti, daca iti inspira incredere..Eu am tras o fuga de 2 zile acasa, am plecat joi si m-am intors sambata, zile in care am umblat la aproape toate restaurantele din Bacau (mi-am facut o lista de inainte cu ce mi-ar placea si ce nu..)
    Sunt sigura k vei gasi si pt tine un restaurant..doar k trebuie sa o faci in timp util daca vrei unul anume. Bafta!!!

Inregistrat
    19.05.2010

fetelor care aveti sambata asta pe 2 octmb nunta la aerostar la sala mica,,,ca mia zis o chelnerita ca mirii sunt in varsta,,, ba chiar mai mult de 40 de ani. asa ca nu cred ca la +40 ii mai arde miresei sa stea pe miresici.
    orikum vroiam sa stiu daca a facut cineva nunta acolo si daca ramane spatiu de dans dupa ce ocup sala cu 180 de invitati.

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us